Dura sex sed lex

I jak tu zadbać o swój `american dream` kiedy wkoło same zakazy? 10 najbardziej absurdalnych zakazów seksualnych
dura sex.jpg


Stany Zjednoczone to kraj wyzwolony. A przynajmniej taka jest ogólna opinia o naszych sojusznikach zza wielkiej wody. Jednak czasem okazuje się, że czasem swobód masz tam mniej niż obowiązków. Amerykański system prawny nie przestanie nas zadziwiać nigdy. A wydawało się, że to u nas zapadają absurdalne wyroki.

Zobacz czego nie możesz robić w niektórych miastach lub stanach USA i nawet się nie waż rozpinać tam rozporka dopóki nie zamkniesz się na cztery spusty w toalecie.

1. Uprawianie seksu z jeżozwierzem na Florydzie może skończyć się grzywną lub więzieniem. Uważaj, bo możesz się nadziać.

2. Kara grozi ci jeśli próbujesz innych pozycji niż misjonarska Waszyngtonie (DC). Uważaj żeby przetarte kolana cię nie zdradziły!

3. W miejscowości Willowdale, w stanie Oregon, zabronione jest świntuszenie werbalne podczas stosunku. Żona może, nie z żoną też można.

4. Na pieszczoty oralne nie możesz sobie pozwolić w 18 stanach. Mistrzem patelni możesz tam zostac już tylko w kuchni.

5. W stanie Utah musisz skończyć 65 lat żeby związać się węzłem małżeńskim ze swoim najbliższym rodzeństwem ciotecznym. W Polsce byłbyś w kwiecie wieku – dwa lata pracy i upragnione wakacje emerytalne, czyli całe życie przed wami.

6. Całkowicie legalnie możesz uprawiać seks ze zwierzęciem tylko w stanie Waszyngton. Pod warunkiem jednak, że pupil waży mniej niż 18 kilogramów.

7. Kochanie się przy świetle jest całkowicie zabronione w stanie Virginia. Coś dla wstydliwych kochanków.

8. Jeśli jesteś kierowcą ciężarówki i uprawiałeś seks w budce kontrolnej na autostradzie, to masz przechlapane jeśli robiłeś to w miejscowości Harrisburg w Pensylwanii. Kierowcy już nie zaskoczą drogowców.

9. Nie pobzykasz jeśli nie masz ślubu! Ale bez obaw – tylko w stanie Georgia. My jednak patrzymy na to jak na mekkę nietkniętych panien.

10. W Connorsville, w stanie Wisconsin, nie możesz zastrzelić swojej partnerki podczas gdy ma orgazm. Poczekaj aż zejdzie z kochanka.


Dodał(a): pinky Piątek 12.10.2012