Drżące pupy J Lo i Iggy Azalei!

W końcu pojawił się teledysk z pupami Jennifer Lopez i Iggy Azalei! Panie nimi potrząsają, ocierają się i dają sobie klapsy. Na koniec oblewają się olejkiem i pośladki błyszczą jak księżyc w pełni!
jlo-iggy.jpg

Ponad dwa tygodnie J Lo i Iggy Azalea kazały czekać na swój najnowszy teledysk „Booty”. 4 września 45-letnia Jenny wrzuciła na swój kanał youtube`owy teaser do klipu i aż nam zmiękły nogi. Po obejrzeniu pełnego obrazu już nic nam nie mięknie, a wręcz przeciwnie…

Dziewczyny znane są, prócz produkowania hiciorów, ze swoich krągłych i sporych rozmiarów pośladków. Ze swych – dosłownie – największych atutów uczyniły kolejny hicior. Wysłały swoje pupy na czołówki list przebojów, tych w serwisie youtube. Bo o ile tekst jest prosty jak na pean na cześć tyłeczków, to już klip jest niebagatelny.Przez prawie cztery minuty mieliśmy wrażenie, że odbyliśmy intergalaktyczną podróż. Patrząc na falujące pośladki, nie reagowaliśmy na rzucane w naszą stronę papierowe samoloty, obelgi naczelnego, a z ust kapała nam ślina. Za produkcję dla samotnych facetów odpowiada słynny Hype Williams, który tworzy epickie obrazy. Tym razem przeszedł samego siebie.


Dodał(a): pinky Piątek 19.09.2014