Doda sprzedaje... części własnego ciała

Doda idzie z duchem czasu i postanowiła stworzyć swój własny model 3D. Nie stanie on jednak w muzeum figur woskowych, tylko będzie służyć do sprzedawania tokenów ciała. Początkowo na sprzedaż trafi 30 kawałków, każdy po ok. 785 zł. Docelowo Doda ma być 'podzielona' na 400 części.
Zrzut ekranu 2021-09-20 o 11.13.50.png

"Całość w technologii zwanej fotogrametria została podzielona na ponad 400 części, które będą wystawione na sprzedaż. Fani mogą kupić m. in. fragmenty twarzy, szyi, pleców, a nawet piersi. Co ważne - każda część może mieć tylko jednego właściciela" - informuje platforma Fanadise, z którą Doda nawiązała współpracę. 
Sama gwiazda określa się jako osoba przełomowa, która dzięki takiemu rozwiązaniu będzie mogła zapisać się na kartach historii: "Jako osoba publiczna bardzo świadomie wykonałam krok wejścia do świata NFT, ponieważ zawsze staram się być krok przed wszystkimi i wyznaczać trendy. To naturalne, że dla niektórych w naszym kraju NIEZROZUMIAŁE może być uznane za głupie albo złe, ale ten odruch nie ma sensu bo nas OGRANICZA. Można być ignorantem i zaprzeczać istnieniu świata cyfrowego, którego biznes rośnie w potęgę na naszych oczach ALE … PO CO? Skoro można na nim zyskać, wystarczy otworzyć sie na nową wiedzę i fakty. Na świecie to już się dzieje" - napisała Doda.

Dodała także, że nie obchodzą jej kontrowersje, tylko fani. Kocha ich i chce dać każdemu trochę siebie. Jeśli muzyka, instastory i koncerty to za mało, jej wielbiciele mogą teraz dostać fragment ciała piosenkarki, by "była z nimi na zawsze".
Proponujemy w takim razie zorganizowanie zrzutki na nogi Dody. Patrząc na to, że całe ciało zostanie podzielone na 400 części, zapewne będziemy musieli się mocno wykosztować. Gdy jednak już je dostaniemy, gwarantujemy wam wiele sesji na łamach CKM.Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / instagram.com Poniedziałek 20.09.2021