Seks-gadżety w przebraniu

Strzeż się – kobiety mistrzowsko opanowały sztukę ukrywania wibratorów w przedmiotach codziennego użytku. Poznaj swoich wrogów!

dildo


KACZUSIA

Seks-gadżety w przebraniu
Twoja dziewczyna ostatnio spędza bardzo dużo czasu w wannie? Sprawdź, czy nie towarzyszy jej gumowa kaczuszka do kąpieli! Może to być jeden z wibratorów I Rub My Duckie, przypominających takie właśnie zabawki.


GĄBKA
Seks-gadżety w przebraniuNie kończ przetrząsania łazienki! A co, jeśli jest tam Sensual Bath Buddy, czyli mocarny wodoodporny wibrator, udający niewinną gąbkę kąpielową z zawieszką?PUDERNICZKA

Seks-gadżety w przebraniuDziewczyna wyjątkowo długo pudruje nosek, a do tego zza drzwi słychać jej postękiwanie? Bankowo nabyła wibrator Powder Puff, do złudzenia przypominający puderniczkę.SZMINKA

Seks-gadżety w przebraniuNa rynku jest zatrzęsienie seks-zabawek o takim kształcie (np. Grrl Toyz Lipstick Vibrator). Dodajmy, że nie same szminki są podejrzane! W sklepach można znaleźć także wibratory przypominające np. lakiery do paznokci (Incognito Nail Polish Vibe).

KOMÓRKA

Seks-gadżety w przebraniu
Praktycznie każdy model na rynku ma funkcję cichego wibrowania. Jednak Vibra Phone to sprzęt, który tylko wygląda jak telefon – to zakamuflowany wibrator o potężnej mocy.APLIKACJA IBRATE

Seks-gadżety w przebraniuTwoja kobieta przesiaduje w sklepie iTunes? Podejrzyj, na jakie aplikacje stamtąd ściąga. Bój się, jeśli jest to iBrate, czyli darmowy program tuningujący iPhone'y tak, że zamienia się w szalony wibrator.
PIERŚCIONEK

Seks-gadżety w przebraniuNawet biżuteria może skrywać wibrator. Hustler Vibrating Ring ma nie tylko modną obecnie kolorystykę i świeci w ciemności. Jeśli dziewczyna włoży między swe uda palec, na którym ma taki pierścionek, szybko może zapomnieć o tobie!

PODUSZKA

Seks-gadżety w przebraniuOna nie chce już przytulać się do ciebie, a zamiast tego sypia z poduszką wciśniętą między uda? A więc zakładamy się o każdą stawkę, że masz do czynienia z erotycznym gadżetem o nazwie Remote Control Vibrating Pillow.


LAMPA

Seks-gadżety w przebraniuJeśli uważasz, że kobieta kupująca wyposażenie do mieszkania jest poza podejrzeniami, jesteś w wielkim błędzie. Przykład? Oto dizajnerska lampa z serii Bibelot Sexual. Pięknie wygląda, świeci i... kryje w sobie pokaźne dildo.
WINO

Seks-gadżety w przebraniuZ pozoru to po prostu wino w gustownym pudełku. Jednak nie daj się zwieść pozorom – butelka X-Tassie Chateau Blanc kryje silikonowy wibrator z wbudowanym akumulatorem.

I co ty na to? Jeśli cię zaniepokoiliśmy, to dla odprężenia usiądź wygodnie w fotelu, trzymając puszkę piwa. Seks-gadżety w przebraniuOczywiście nie pierwszego lepszego! Najlepiej, jeśl będzie to Lady Lager, czyli sztuczna, zasilana bateryjnie wagina ukryta w szczwany sposób.

Zobacz, co na to baby.


Dodał(a): Alex DeLarge Środa 28.09.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (17)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
wiktorek06 (2012-01-10 22:21:15)
fajne zabawki Zgłoś naruszenie
dr Jones (2011-12-25 17:31:31)
I tu się zgodze z pojechanym , lepsze dildo w szufladzie , niż sasiad na balkonie , albo bóg wie kto Zgłoś naruszenie
katrin (2011-12-20 23:00:08)
ale jaja teraz nie wiem jak mam rozumieć słowa kochanie idę z kolegami na piwo.W każdym razie rada dla kobiet piwo przelewamy do kufli Zgłoś naruszenie
LJ86 (2011-12-19 23:13:24)
pojechany ma rację, wolę wyjeżdżając służbowo mieć świadomość że moja laska bawi się wibratorem niż prawdziwym penisem Zgłoś naruszenie
HotShot (2011-12-05 06:59:41)
super pomysłowość :D Zgłoś naruszenie
spartakus (2011-12-02 09:41:05)
Ciekawe co by policja powiedziała na taki browarek :) Zgłoś naruszenie
MirekRonin (2011-11-03 00:19:32)
A teraz kochanie, grzecznie pokaż co masz w torebce! :D Zgłoś naruszenie
toffiur (2011-10-26 19:51:29)
kamuflaż to podstawa........... Zgłoś naruszenie
heniek190 (2011-10-25 14:37:38)
Jest pomysłowość. Zgłoś naruszenie
pojechany (2011-10-20 22:07:48)
dlaczego widzicie w dildo konkurencję? trzeba się zaprzyjaźnić i nauczyć właściwie wykorzystywać. chyba lepsze dildo w domu niż sąsiad czy listonosz. no nie? Zgłoś naruszenie
Komentarze (17)