Dildo hoverboard

Jak uczynić drogę do pracy bardziej przyjemną? Można naturalnie poczytać książkę, albo posłuchać muzyki. Ale można też użyć hoverboarda z przymocowanym do niego dildo.
dildo hoverboard.JPG

Zdaje się, że sztucznego członka można przymocować juz do wszystkiego. Pamiętacie dildo selfie stick, albo dildo drona? Jeśli nie, to przed poznaniem tego wynalazku musicie koniecznie nadrobić zaległości.

Bo oto tym razem, dildo hoverboard! To zdecydowanie wynalazek dla bardzo zapracowanych kobiet, które przywalone ilością obowiązków w domu i w pracy, nie znajdują wystarczająco dużo czasu, by zaspokoić swoje najbardziej podstawowe potrzeby.

Dlatego też dildo hoverboard mogłoby być dla nich doskonałym urządzeniem, które pozwoliłoby im na wykorzystanie do maksimum każdej sekundy w ich napiętym grafiku. Bo w końcu jakoś do pracy dotrzeć trzeba, a zamiast tracić czas na bezproduktywne gapienie się w szybę autobusu przez kilkanaście minut dziennie, można przecież spożytkować go znacznie lepiej!Zresztą, dildo hoverboard mogłoby także przynieść spore korzyści dla życia zawodowego i relacji z współpracownikami. W końcu prawdopodobnie nic lepiej nie nastraja do wytężonej pracy, niż poranny orgazm przed przyjściem do biura.

Niestety – mogłoby. Jest to bowiem wynalazek tych samych ludzi, którzy stworzyli wspomniane już dildo selfie stick i dildo drona, a zatem prawdopodobnie dildo hoverboard nie trafi nigdy do sprzedaży.

A szkoda, bo może gdyby jednak coś takiego było naprawdę dostępne, to już nigdy żaden facet nie miałby cichych dni ze swoją szefową albo współpracowniczkami?Dodał(a): Tomek Makowski Środa 25.05.2016