Duży problem

Jak nie stos wiadomości z pytaniami o to, co zrobić kiedy penis jest za mały, i czy lepiej się powiesić, czy utopić, to teraz dylemat co zrobić z za dużym przyrodzeniem. Moi drodzy, rozmiar penisa NIE MA ZNACZENIA! No chyba, że jest mniejszy od palca, albo większy od boa dusiciela! Wtedy pozostaje seks oralny…

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

WIELKOLUD
Mój penis ma 16 cm długości i 5 cm grubości, a moja dziewczyna skarży się, że jest za duży. Czy naprawdę tak jest?
Dawid z Gdańska
Chłopie! Według statystyk to jesteś penisowym średniakiem. Wszystko wskazuje na to, że nie chodzi o rozmiar penisa, tylko po prostu zapominasz o grze wstępnej ze swoją dziewczyną i za szybko przechodzisz „do rzeczy”, co z powodów fizjologicznych może być dla niej przykre.

RYBIE EKSPERYMENTY
Podobno są kobiety, które od mężczyzn wolą np. węże lub ryby. Czy to prawda? Ja handluję m.in. wędzonymi węgorzami i nie mogę sobie wyobrazić, jak takim świństwem można się zaspokajać?
Roman z Gdańska
Faktycznie, medycyna odnotowuje przypadki kobiet, które wprowadzają sobie do pochwy węgorze. Ale żywe, nie wędzone! Zabawa ta jest groźna, bo węgorz potrafi się wgryźć w łono kobiety. Tradycyjny seks przy użyciu penisa jest jednak rozsądniejszym wyjściem.

ZANIEPOKOJONA
Przyłapałam swojego faceta, jak się onanizował ubrany w moje czerwone stringi. Czy to oznacza, że ja mu już nie jestem potrzebna?
Marianna z Malborka
Z pewnością mu się jeszcze przydasz, choćby po to, aby dobrze wyprać te stringi.


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 02.05.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Krad (2012-05-02 19:05:39)
Z tymi węgorzami to już ciężki przewał... Normalnie to nie seks, hmm damski onanizm tylko jakieś Gwiezdne Wrota;) Zgłoś naruszenie
T_W_I_N_1 (2012-05-02 17:15:52)
stringi dają radę ;) Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-05-02 04:25:49)
He he teraz to już jest jazda bez trzymanki . Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)