Czas masturbacji - statystyki

Jeden z serwisów erotycznych ujawnił, ile czasu potrzebują użytkownicy z poszczególnych krajów na znalezienie odpowiedniego materiału pod masturbację i na szczęśliwe zakończenie.
pornhub-masturbacja-otw.jpg

Znany nie tylko ze swych treści dla dorosłych, ale i z ciekawych statystyk dotyczących preferencji odwiedzających użytkowników, serwis Pornhub tym razem sugeruje, ile czasu spędzamy na przygotowaniu i właściwym akcie masturbacji.

Bo tak właśnie tłumaczą twórcy serwisu najnowsze statystyki, które ujawnili publicznie. To czas spędzany przez użytkownika w ich różowym królestwie. Założyli zatem, że skoro ktoś przez kilka minut przeklikuje się przez pikantne materiały, to niemożliwym jest, by „trzymał rączki na kołderce”. No fakt, ciekawostek, wywiadów, dowcipów i sesji modowych tam nie uraczymy. Poddajemy się więc sugestii Pornhub i sprawdzamy, kto zabawia się ze sobą najkrócej, najdłużej i jak na międzynarodowej arenie autoerotyzmu wypadają Polacy i Warszawiacy.

pornhub-masturbacja-czas.jpg

Tu znajdziesz interaktywną mapę wszystkich krajów i miast.

Najmniej czasu na znalezienie interesujących treści potrzebują Irakijczycy – 5:30. Najdłużej szukają szczęścia Chińczycy – 14:34, zaś Polacy uwijają się w 7:46. Warszawiacy robią to w 8:14, czyli dłużej niż średnia krajowa. A podobno w stolicy nikt na nic nie ma czasu.

Oczywiście w statystykach ujęto zarówno kobiety jak i mężczyzn. W przeciwnym wypadku wszystkie dziewczyny mogłyby się czuć Chinkami, a faceci Irakijczykami. Ćwierirakijczykami.

A to, że treści pornograficzne, na równi z facetami, oglądają kobiety, wiemy od zawsze. Niedawno natomiast dowiedzieliśmy się, że laski lubią te same pikantne treści, co my.

Dodał(a): pinky Poniedziałek 05.01.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
lolek89 (2015-02-22 13:40:49)
A ja mam pytanie, czy częstotliwość masturbacji wpływa na długość stosunku? W sensie, czy częstotliwość masturbacji może powodować przedwczesny wytrysk? Mam problem, bo dochodzę za wcześnie, za szybko. Kilka minut stosunku i już strzelam. Znalazłem tutaj artykuł w tym temacie: http://www.biomedical.pl/mezczyzna/przedwczesny-wytrysk-5937.html i sądzę, że zbyt częsta masturbacja może być u mnie przyczyną przedwczesnego wytrysku ale czy to prawda? Czy ograniczenie masturbacji do jednego razu w ciągu tygodnia pomoże mi i wydłuży się czas moich stosunków? Zgłoś naruszenie
arek29s (2015-01-13 12:55:51)
Treść usunięta przez moderatora Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)