Cyckowe triki

One doskonale wiedzą, jak ich piersi kręcą facetów. Dlatego mają w zanadrzu cały zestaw cyckowych sztuczek, które z premedytacją wykorzystują, aby doprowadzić nas do obłędu. Ty będziesz twardy, nie ulegniesz!

cycki

Podskakiwanie
Nieważne, czy ona skacze na trampolinie, łóżku, czy szybko biegnie po ulicy. W każdej z tych sytuacji chodzi jej tylko o jedno – oszołomienie biednego samca widokiem bimbałów, które podskakują pod bluzeczką, wylewają się z dekoltu i chcą wyrwać się na wolność. Ma pełną świadomość tego, że dla nas dobry cycek, to poruszający się cycek.

Ucieczka sutka
Widzisz, że jej sutek wychyla się delikatnie z dekoltu albo znienacka wyskakuje spod przyciasnej bluzki w miejscu publicznym? Nie wierz w przypadki! To stary numer, który kobiety opanowały do perfekcji. Na Zachodzie doczekał się fachowego terminu „nip slip” i jest notorycznie stosowany przez mnóstwo gwiazd, że wymienimy tylko Janet Jackson, Evę Mendes, Pamelę Andreson, Jessikę Simpson i Kirsten Dunst.

Przyciskanie do szyby
Niewiele jest na tej planecie widoków równie poruszających, co wielkie, nagie piersi przyciśnięte do przezroczystej powierzchni. Nieważne, czy chodzi o szklane drzwi prysznicowe, czy szybę w samochodzie na nagiej myjni.

Szminka na sutkach
Ekstremalnie proste i ekstremalnie skuteczne. Numer unieśmiertelniony w filmie Kalifornia (1993), gdzie Juliette Lewis udowodniła, że stosując ten zabieg, kobieta może omotać faceta tak, że zgodzi się na absolutnie wszystko.

Kropelka
Rozmawiasz w klubie z cycastą dziewczyną. Ślicznotka pije drinka i nagle kropla napoju ucieka jej ze słomki i spada na dekolt. Uwierz, ona nie jest taką gapą, zrobiła to celowo. Teraz będzie sycić się tym, jak zbladłeś i jak nerwowo przełykasz ślinę, gdy obserwujesz kroplę powoli przesuwającą się w dół i znikającą między jej piersiami.

Smyranie
Nieważne, czy chodzi o „przypadkowe” otarcie się o ciebie piersiami podczas przechodzenia obok, czy ocieranie się sutkami o twoją klatę podczas seksu w pozycji na jeźdźca – dziewczyny wiedzą, że dotknięcie którejkolwiek części twojego ciała piersiami doprowadzi cię do erotycznego obłędu.

Hiszpan
Niewiele jest na tym świecie rzeczy równie fajnych, co seks hiszpański (nawet wliczając konsole PlayStation i Fordy Mustangi V8). One są tego świadome i jeśli tylko zostały obdarzone przez naturę, biorą twojego penisa między swe piersi, smarują oliwką do masażu, ściskają i poruszają nimi, aż wystrzelisz.

Woda
Biały T-Shirt, brak stanika plus nieco wody – oto kobiecy przepis na sukces nie tylko podczas konkursów mokrego podkoszulka. Wiedzą, że może to być idealna metoda na uwiedzenie sąsiada, jeśli np. zapukają do jego drzwi w T-Shircie przyklejonym do mokrych piersi, mówiąc z niewinnym uśmiechem: „Mój spryskiwacz ogrodowy chyba oszalał, pomoże mi pan”?

Na baczność
Od tysięcy lat ludzkość doskonale wie, że dobre sutki, to sterczące sutki. Nic dziwnego, że wiele dziewczyn śmiga po ulicach bez staników, w cienkich bluzeczkach nawet w chłodniejsze dni, gdy niska temperatura stawia ich brodawki na baczność. Często aby osiągnąć ten obłędny efekt pocierają po prostu swe piersi kostkami lodu.

Podejrzałeś u dziewczyn inne cyckowe triki? Napisz o tym.


Dodał(a): Alex DeLarge