Courtney Stodden - seksbomba?

Courtney Stodden stara się jak może żeby zostać celebrytką. Póki co znana jest głównie z tego, że w wieku 16 lat wyszła za mąż za 51-letniego aktora...

Courtney Stodden

Gdy Doug Hutchison - aktor znany m.in. z filmu "Zielona Mila", w wieku 51 lat poślubił 16-latkę, brukowce oszalały. Pikanterii dodawał wizerunek dziewczyny: stroje emanujące seksapilem i ogromny biust wylewający się z sukienek. Para postanowiła udzielić wywiadu telewizji ABC i wspólnie opowiedzieć historię swej, jakże romantycznej, miłości. Małżeństwo chciało za wszelką cenę przekonać ludzi, że ich uczucie jest prawdziwe i... chrześcijańskie (podobno Courtney Stodden, gdy wychodziła za Hutchisona była dziewicą).

Kiedy już sprawa wielkiej miłości została wyjaśniona, Courtney postanowiła udowodnić kolejną rzecz, a mianowicie... że jej piersi są prawdziwe. Chirurg plastyczny na wizji zbadał biust nastolatki pod każdym możliwym kątem i każdą możliwą metodą, od USG począwszy, a na wymacaniu jej własnoręcznie skończywszy i orzekł, że ten pokaźny cyc w istocie jest prawdziwy.


Dodał(a): Jagoda, fot. FameFlynet, Shutterstock Poniedziałek 11.02.2013