Jak uprawiać więcej seksu?

Chciałbyś uprawiać więcej seksu? No pewnie, że tak, przecież kto by tego nie chciał. I tak się szczęśliwie składa, że jest na to jeden sposób i właśnie znaleźli go naukowcy.
donations-1041971_640.jpg

Z seksem jest jak z pieniędzmi – nigdy nie może być go za dużo. Dlatego też bez względu na to, czy masz życie seksualne bujne jak Dan Bilzerian czy może wręcz przeciwnie – panuje w nim kompletna posucha, to w każdym (zwłaszcza w tym drugim) przypadku, chciałbyś uprawiać więcej seksu.

I jest to osiągalne i nawet istnieje konkretny sposób na to, jak do tego doprowadzić. Otóż dwa niezależne badania opublikowane właśnie w British Journal of Psychology wykazały, że altruistyczni ludzie ciupciają więcej. A może nawet nie tyle altruistyczni co ci, którzy się tacy wydają.

Nie będę Cię zanudzał tym, jak dokładnie zostały przeprowadzone te badania, wszystko możesz przeczytać w linku powyżej. Ich wyniki były jednak takie, że ci ludzie, którzy wykazywali większą aktywność charytatywną, uprawiali więcej seksu. Tj. kobiety otrzymywały więcej seksualnej atencji (już od nich zależy czy przekują to w seks), natomiast altruistyczni faceci szli w ciągu swojego życia do łóżka z większą liczbą kobiet niż ci mniej wielkoduszni.

A zatem bez względu czy ratujesz małe szczeniaki ze schroniska, co roku wrzucasz stówę do puszki WOŚP czy może wspierasz regularnymi donacjami lokalne stowarzyszenie obrońców praw puszczyków, to wiedz jedno – robiąc to charytatywnie zwiększasz swoje szanse na seks. Dlatego choćby z tego powodu warto pomagać innym. 
Dodał(a): Tomek Makowski Środa 27.07.2016