Co odpycha kobiety?

Tym panom dziękujemy! Oto kilka rzeczy, przez które męskie profile w aplikacjach randkowych są najczęściej odrzucane przez przedstawicielki płci pięknej. Czemu kobiety tak bardzo nienawidzą szortów?

gl.jpg


W SKRÓCIE:

Z ponad 400 000 męskich użytkowników aplikacji randkowej wybrano 10%, którzy są najczęściej odrzucani przez kobiety. Przeanalizowano ich profile i odkryto, że paniom najmniej podobają się osoby noszące krótkie szorty, spędzające za dużo czasu w internecie i lubiące anime.

PEŁNA WERSJA:
Początki związków są trudne. Najpierw trzeba się przełamać i zagadać, potem zastanawiać się, co powiedzieć, żeby nie urazić potencjalnej drugiej połówki, a w trakcie odprowadzania do domu zdecydować czy to dobry czas, aby ją pocałować. Na szczęście żyjemy w czasach, kiedy pierwsze kroki ułatwiają różnego rodzaju aplikacje randkowe. Jedna z nich, która dobiera pary na podstawie tego, czego nienawidzą, sprawdziła jakie rzeczy w facetach najbardziej odpychają kobiety.

W tym celu wybrano grupę mężczyzn, która jest najczęściej przesuwana w lewo. Z ponad 400 000 użytkowników wzięto 10% najmniej lubianych przez kobiety panów. Porównano współczynnik akceptowania i odrzucania danych osób oraz stworzono listę rzeczy opdychających panie.

Jak się okazała najrzadziej za atrakcyjnych uznawani są mężczyźni noszący szorty typu cargo, zresztą długie również nie są pożądane, bo trafiły na czwarte miejsce. Nie pomaga również spędzanie wielu godzin dziennie w sieci, albo siedzenie w domu, kiedy za oknem jest ładna pogoda. Kobiety odpycha również kiedy jesteś fanem anime, albo grasz w Pokemon Go.
cargo.jpg

szorty cargoNajbardziej odpychające rzeczy:

1. Szorty cargo                                                
2. Spędzają zbyt dużo czasu w sieci   
3. Siedzą w domu w ładną pogodę   
4. Długie szorty
5. Lubią anime
6. Grają w Pokemon Go

Jeśli twój profil randkowy zdradza, że w jakikolwiek sposób lubisz którąś z powyższych rzeczy, zmień to jak najszybciej. Zapomnij jedynie o punkcie drugim. Bo jeśli przestaniesz spędzać całe dnie surfując po Internecie, to jak będziesz czytał CKM.pl?


Zobacz galerię tajemniczej dziewczyny:

Dodał(a): Paweł Zieleń Piątek 12.05.2017