Autobus do raju

Co ma wspólnego seks i autobus warszawskiej linii 122? Jak widać więcej niż by się można było spodziewać…

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

AUTOBUS DO RAJU
Droga Siostro! Z pani pomocą ostrzegam przed seksem w miejscach publicznych. Chciałam „zrobić dobrze” chłopakowi w zatłoczonym autobusie miejskim (autobus numer 122 - Warszawa). Myślałam, że w tłoku nikt nie zauważy mojej ręki pieszczącej jego krocze. No i doprowadziłam do zmoczenia spodni jakiegoś anonimowego pasażera, bo w tłoku mi się krocza pomyliły! Szanowna Siostrzyczko, chciałabym tego pana przeprosić. Jeśli mnie pamięta, to zwrócę mu za rachunek z pralni.
Anusia
Przeprosić i płacić? Czyś ty oszalała? On pewnie teraz jak porąbany w kółko jeździ tym autobusem, żeby znów na ciebie trafić...

NIETYPOWY SUBSTYTUT
Od jakiegoś czasu jestem bez kobiety i ten brak coraz bardziej mi doskwiera. Czy wiecie, jak wejść w posiadanie używanej damskiej bielizny, bo to by mi z pewnością pomogło?
Gerard z Katowic
Możesz kupić, ukraść lub próbować rozebrać jakąś miłą sąsiadkę. Przy odrobinie szczęścia może ci się udać. Nie zapomnij tylko, że sąsiadka, która pozwoli ci się rozebrać, oczekuje czegoś innego niż zabrania jej gatek. Musisz więc nastawić się na większy wysiłek fizyczny np. seks.

TEST
Jak poznać, czy moja dziewczyna mnie zdradza?
Tentam
Po zupie. Jeśli przesolona, to na pewno jeszcze lub już nie zdradza.


Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 18.05.2012