Co kobiety mówią swoim przyjaciółkom o seksie z nami

Jeśli sądziliście, że kobiety nie opowiadają o seksie z nami swoim przyjaciółkom, to nie wiemy, w jakiej rzeczywistości dotychczas żyliście. Otóż opowiadają i to całkiem sporo. A oto 7 najczęstszych rzeczy, które pojawiają się w ich rozmowach.


My, faceci, we własnym gronie (najlepiej przy piwie w pubie) uwielbiamy chwalić się swoimi łóżkowymi podbojami. I sami dobrze wiecie, o czym najczęściej dyskutujemy. Naturalnie kobiety nie pozostają nam dłużne i również między sobą dokładnie omawiają wszystkie szczegóły seksu z nami.

O czym konkretnie rozmawiają? Sprawdzili to statystycy ze strony randkowej VictoriaMilan, którzy zbadali 8407 aktywnych użytkowniczek portalu z 21 krajów. Możecie więc być pewni, że za każdym razem gdy zabierzecie kobietę do łóżka, tych 7 tematów zostanie omówionych ze szczegółami.

1. Długość stosunku – to tylko ogólne hasło. Tak naprawdę kobiety omawiają długość wszystkiego: ile czasu zajmie wam poderwanie jej, zaciągnięcie do łóżka, doprowadzenie do orgazmu; rozmawiają też o liczbie stosunków i gotowość do następnych zbliżeń. Tak, o najważniejszej długości też rozmawiają, tylko że osobno.

2. Długość penisa – nie łudźcie się, że o tym nie gadają. Nie jest to jednak najważniejsze. W tej kategorii pojawiają się także takie kwestie jak inne techniki stymulacji oraz to, w jaki sposób wynagrodziliście jej ewentualne niedobory w rozmiarze waszego uzbrojenia i przede wszystkim – czy upewniliście się, by była zadowolona z seksu.

3. Owłosienie – tak, tam na dole. Nie ma się co o tym rozpisywać, my też zawsze o tym gadamy.

4. Słowa – chodzi oczywiście o „brudne rozmówki” w trakcie stosunku. A może nie były brudne? Może byliście słodcy, czuli, albo milczeliście jak grób. Albo, co gorsza, wyznaliście jej miłość po 10 minutach?

5. Zapach i smak – ust, skóry, miejsc intymnych. Czy wzięliście prysznic, czy byliście spoceni jak hutnik po nocnej zmianie. Wszystko ma znaczenie.

6. „Tu i teraz” – trochę to dziwna kategoria, niemniej chodzi o to, czy wstrzymaliście się z rzuceniem się na nią chociaż do czasu aż wsiądziecie do taksówki, czy może nalegaliście na seks jeszcze w toalecie restauracji, do której poszliście na randkę.

7. Wytrzymałość – lub jej brak. Chodzi o możliwość postawienia masztu. Wiecie, czasem ze względu na zbyt duże ilości alkoholu może to być problematyczne.

ZOBACZ TEŻ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Poniedziałek 23.10.2017