Ciąża od seksu analnego!

Choć szansa na tego typu zapłodnienie wynosi jeden na milion, pewna kobieta z Atlantic City zaszła w ciążę na skutek seksu analnego! Co więcej, urodziła dziecko jako dziewica!

shutterstock_210230278.jpg

Jeśli wydaje ci się, że najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest środek pupy, musimy nieco sprostować ten pogląd. Choć w istocie seks analny z zasady nie prowadzi do zapłodnienia, niestety zdarzają się przypadki, w których - za sprawą pewnych anomalii - jest ono możliwe. Jak twierdzi urolog Brian Steixner, szansa na takie zapłodnienie wynosi jednak jeden na milion.

Aby kobieta zaszła w ciążę przez seks analny, musi urodzić się z nietypowym schorzeniem objawiającym się połączeniem dróg rodnych z odbytnicą. Na ogół taką budowę wspominanych narządów od razu doprowadza się jednak do właściwego funkcjonowania za pomocą zabiegu chirurgicznego, który można wykonywać nawet na niemowlętach. Tak też z resztą stało się w przypadku bohaterki naszego artykułu, która w wyniku operacji zyskała całkowicie normalnie wyglądające narządy płciowe. Co więc poszło nie tak? Proces gojenia się zoperowanych organów.

Macica opisywanej przez nas kobiety zamiast zrosnąć się z ujściem waginy, zrosła się z odbytem. W ten sposób odbyt przejął funkcję głównych narządów płciowych, o czym pacjentka nie miała najmniejszego pojęcia, aż do zdiagnozowania u niej ciąży...

Najbardziej przewrotny wydaje się jednak fakt, że kobieta, w obawie przed zapłodnieniem, unikała tradycyjnego seksu wciąż pozostając dziewicą. Jakież musiało być jej zdziwienie, kiedy to właśnie anal doprowadził ją do macierzyństwa.

Pacjentka, jak na niepokalane poczęcie przystało, urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. Dodał(a): Bartosz Joda Czwartek 28.05.2015