Dobra żona to chuda żona

Jeśli ona sięga po kolejnego pączka, natychmiast jej go odbierz i zjedz go sam! Dla dobra dla waszego związku i w trosce o dobre relacje! Dbajmy o swoje lejdis i bierzmy ciężar na swoje jelita!

związek idealny


Marzysz o tym, żeby wasze wspólne szczęście trwało długo? A więc dla wspólnego dobra Waszej pary powinieneś głodzić swoją ukochaną! Dowiodły tego badania przeprowadzone przez Andreę Meltzera, doktoranta psychologii z amerykańskiego University of Tennessee. On i ekipa zaprzyjaźnionych studentów zaprosili do eksperymentu 169 młodych małżeństw.

Przez kolejne cztery lata dokładnie badali relacje panujące w tych związkach oraz to, jakie czynniki pozytywnie wpływają na jakość małżeństwa. Jak się okazało, bardzo istotne są np. dopasowanie intelektualne, dobra sytuacja zawodowa i podobne poczucie humoru. Jednak najważniejsze okazały się analizy współczynniki masy ciała partnerów (tzw. BMI, czyli Body Mass Index). Bowiem, jak dowodzi eksperyment, najważniejsze w związku jest to, aby kobieta była lżejsza od mężczyzny – sprawia to, że obie strony kochają się znacznie bardziej i małżeństwo jest trwalsze.

A czy Wy już liczycie kalorie swoim lejdis?
Zobacz, co one na to?


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 12.09.2011