Chelsea Ferguson - ekshibicjonistka z Twittera

Jest ekshibicjonistką, a dzięki zdjęciom z twittera, będziesz znał jej ciało lepiej niż jej własna matka!
chelsea ferguson

fot.: twitter.com/chelsfergo

Chelsea Ferguson to nasza ulubienica. Nie dość, że uwielbia rozbierać się tańcząc, to jeszcze uwielbia rozbierać się w ogóle! Robi to wszędzie – w knajpie, na ulicy, na plaży, w centrum handlowym, o własnym mieszkaniu nie wspominając. Pokazuje swoje cycki do obiektywu, a później dzieli się tymi obrazkami ze swoimi fanami na twitterze. A ma czym się pochwalić – przepiękne piersi Chelsea Ferguson są pełne i kształtne. I wcale nie interesuje nas, że są poprawiane skalpelem. Zakładamy, że jest estetką, jak my, i bimbałki muszą być perfekcyjne zanim wyskoczą jej spod bluzeczki.

Ma 23 lata, a rozbiera się od trzech. W 21. wieku nie trzeba już robić tego w strip clubie, narażając się na wszędobylskie dłonie podekscytowanych panów. Teraz robi się to przed kamerką internetową na swojej stronie internetowej. Chelsea Ferguson korzysta z dobrodziejstw techniki i tą właśnie drogą rozbiera się przed swoimi fanami. Na nasze szczęście robi to również na swoim koncie w serwisie społecznościowym, zatem możemy oglądać jej świetne i jędrne ciało.


Chelsea pochodzi z Anglii, z mieściny Hartlepool. Otwarcie przyznaje się do ekshibicjonizmu, co i nas cieszy. W końcu nie można ukrywać się i dusić w sobie swoich pragnień. Chętnie pomożemy jej dać upust swojej przypadłości i będziemy nadal śledzić jej profil. Mimo tego, że już dawno nie jest dzieckiem, uwielbia Disneyland, żelki Haribo, spanie z pluszakiem i swojego pajacyka – upokarzający strój, który każdy z nas, jeśli nosił, chciałby wyrzucić jak najszybciej z pamięci. Obecnie nie ma faceta, więc możesz spróbowac zaopiekować się tą angielską dziewczynką.Dodał(a): pinky / fot. twitter.com Wtorek 09.07.2013