Carma Sutra - instrukcja seksu w aucie

Carma Sutra: Auto-Erotyczny Podręcznik, to instrukcja pełna podpowiedzi jak bzykać się w samochodzie, by nie zrobić sobie krzywdy i nie spowodować katastrofy w ruchu lądowym.
carma sutra

Carma Sutra: The Auto-Erotic Handbook to dzieło autorstwa małżeństwa, w którym mąż i żona są pisarzami, ale i pasjonatami seksu. W samochodzie. Dlatego postanowili podzielić się swoim doświadczeniem z innymi kierowcami wydając swoistą Kamasutrę dla zmotoryzowanych.

carma2.jpg
W swojej książce podpowiadają na co zwrócić uwagę, jakie środki bezpieczeństwa zachować w trakcie seksu, ale także ilustrują album grafikami, które pomogą Wam odpowiednio ułożyć się w Twojej furze. Na 82 stronach Alex Gaines i Ester Selsdon instruują jak najlepiej wykorzystać niewielkie przestrzenie osobówek, ale i większą szoferkę Hummera, a także jak podczas bzykania nie spaść z motocykla.

carma3.jpg
Zwracają uwagę na to jak zachować się w niskim aucie, jak wybrać pozycję w zależności od ilości drzwi, rodzaju nadwozia (dach sztywny czy kabriolet) lub umiejscowienia dźwigni hamulca ręcznego. Ich porady są dopasowane do konkretnych modeli samochodów. Dzięki tej instrukcji, mieszczącej się w schowku na rękawiczki, będziesz coraz częściej uprawiał seks w swoim wozie aniżeli w łóżku. I to bez obaw, że skończysz z dźwignią zmiany biegów w tyłku


carma4.jpg
belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg


Dodał(a): pinky Środa 12.02.2014