Cameron Diaz - Seks Taśma

Kiedy małżeństwo popada w rutynę, a codzienny seks za zamkniętymi drzwiami przestaje przynosić satysfakcję, trzeba szukać urozmaicenia. Jednym z lepszych pomysłów jest nagranie seks taśmy. Oczywiście jeśli nie trafi do internetu, gdzie zobaczą ją znajomi i rodzina
sex-tape-cameron.jpg

Seks Taśma (Sex Tape) - Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są małżeństwem od 10 lat i mają dwójkę dzieci. Kochają się, ale płomień, który rozpalał ich wcześniej do czerwoności, powoli przygasa. Dlatego postanowili trochę doprawić swój związek nagrywając seks taśmę. Cameron Diaz oznajmia to mężowi wjeżdżając na rolkach, bez stanika w prześwitującej bluzeczce, przez którą widać jej piersi. I jak tu się nie zgodzić?

Podczas nagrania przerobili wszystkie pozycje z atlasu pozycji łóżkowych „The Joy of Sex”. Igraszki zajęły im trzy godziny. Szacun dla maratończyków. Seks taśma miała być jedynie do ich wglądu, by rozpalić na nowo żar w związku, który popadł w rutynę. W tym momencie do gry weszła bezlitosna technologia…
belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg
Przez to, że ich tablet był zsynchronizowany z wirtualną chmurą, seks taśma wyciekła do sieci. Teraz muszą odzyskać wszystkie iPady połączone z ich przestrzenią dyskową. Swoje urządzenia muszą stracić m.in.: jej mama i szef, jego przyjaciel, ich dzieci i listonosz.

Podpowiadamy: seks taśmę kręćcie po uprzednim wyłączeniu transmisji danych. Chyba, że chcecie zrobić błyskawiczną karierę w internecie jak niektórzy celebryci.
SEKS TAŚMA ("SEX TAPE")

Premiera
Polska: 1 sierpnia 2014
świat: 25 lipca 2014

Reżyseria:

Jake Kasdan
Scenariusz:
Kate Angelo

Obsada:
Jason Segel
Cameron Diaz
Jack Black
Rob Corddry


Dodał(a): pinky Środa 02.04.2014