Burdele dla pań

Dlaczego ciągle mówi się, że facetom tylko seks w głowach, skoro baby wcale nie są lepsze?

trójkąt

Że kobiety niby takie niewinne, cnotliwe i porządne, a mężczyzn demon seksu opętał? Co za głupoty! Powiadam wam, nie wierzcie w te brednie – laski też mają potrzeby i to większe niż wam się wszystkim wydaje.

Po pierwsze istnieje jeszcze cień poglądu jakoby niewiasty nie oglądały filmów porno. Oczywiście jest to bzdura, bo panie też czasem lubią sobie zrobić seans umilający samotny wieczór. Zamiast więc kryć się z tym, że wiesz kim jest Sasha Grey, zaproponuj swojej dziewczynie wspólne oglądanie jakiegoś filmu dla dorosłych. Pamiętaj tylko, żeby dostosować produkcję do jej preferencji i że widok dwóch cycatych lesbijek zamiast ją podniecić, może w skrajnych przypadkach wywołać u niej napad zazdrości.

Po drugie, o ile panie powoli zaczynają się przyznawać do tego, że zdarza im się oglądać różowe produkcje, żadna raczej nie wyzna, że skorzystałaby chętnie… z usług męskiej prostytutki. Jak się okazuje i to nie jest kwestią tak marginalną, jakby się mogło wydawać. Świadczy o tym chociażby przykład burdeliku w Nevadzie, do którego zgłaszało się tyle kobiet szukających wrażeń, że właścicielka, Bobki Davis postarała się o legalizację męskiej prostytucji. Dzisiaj każda dama może skorzystać z usług jurnego pana całkiem legalnie, a jedynym warunkiem jest przechodzenie regularnych badań. Oczywiście w tym przypadku nie namawiamy do realizowania wszystkich zachcianek twojej dziewczyny.


Dodał(a): Jagoda Piątek 09.11.2012