Brodacze zdradzają częściej

Z badania przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii wynika, że mężczyźni posiadający brodę zdradzają częściej. Jak tam twój zarost?

shutterstock_124962173.jpg

Ostatnimi czasy mocny zarost uznawany jest za bardzo modny. Nawet w kampaniach reklamowych można zauważyć, że ogolonych gogusiów powoli wypierają zarośnięci drwale. Czy właśnie dlatego, brodaczom zdarza się częściej zdradzać swoje partnerki? A może chodzi po prostu o buzujący w nich testosteron?

W badaniu portalu Eva wzięło udział 2000 mężczyzn z Wielkiej Brytanii, wśród których znaleźli się zarówno panowie gładziutcy jak aksamit, jak i rasowi drwale z zarostem. Wyniki pokazały, że aż 47% mężczyzn z brodą zdradzało swoje partnerki, podczas gdy w grupie bez zarostu do skoków w bok przyznało się jedynie 20% ankietowanych. To jednak dopiero początek - prawdziwe "smaczki" dopiero przed wami!

Okazuje się bowiem, że brodacze lubią się także bić (aż 45% z nich!), a 40% ma również za sobą przynajmniej jedną kradzież! Dla porównania, wśród panów bez zarostu do podobnych rewelacji przyznało się kolejno jedynie 29% i 17% mężczyzn.

Na koniec, krótkie podsumowanie damskich preferencji. Otóż białogłowe (choć biorąc pod uwagę Wielką Brytanię może to i niekoniecznie najtrafniejszy z synonimów) wyznały, że wolą facetów bez zarostu. 62% kobiet uważa, że broda jest brzydka, a 44% wręcz, że jest ona niehigieniczna!

No i teraz sami nie wiemy. Golić czy zostawić?Dodał(a): Bartosz Joda Poniedziałek 26.10.2015