Aplikacja do robienia nagich fotek

PornHub stworzył aplikację umożliwiającą zakrywanie miejsc intymnych na roznegliżowanych fotkach.
1d.jpg

W SKRÓCIE:

Znany portal z filmami dla dorosłych stworzył własną aplikację do manipulacji obrazem. TrickPics pozawala na zakrycie miejsc intymnych na nagich fotkach. Oprogramowanie można pobrać za darmo.

PEŁNA WERSJA:
PornHub stworzył aplikację, działającą na podobnych zasadach co Snapchat. TrickPics pozwala manipulować obrazem w taki sposób, aby za pomocą naklejek i ponad 15 filtrów ukryć miejsca intymne osób, pragnących pochwalić się swoimi nagimi fotkami drugiej osobie. Jeśli zrobisz sobie roznegliżowane zdjęcie możesz dodać do niego animację i podzielić się nim z przyjaciółmi bądź potencjalną kochanką.

Żeby korzystać z TrickPics nie musisz nawet się rejestrować. Po zainstalowaniu oprogramowania od razu można przejść do edycji świeżo zrobionego zdjęcia, bądź fotki odkopanej gdzieś z odmętów twojej galerii.

Na razie możliwe jest przerabianie jedynie zdjęć. Panie mogą korzystać z filtru „Puk puk” zakrywającego ich części intymne, a panom polecany jest „Prezent w pudełku”. Chyba nie musimy tłumaczyć jak działa ten ostatni. PornHub planuje w niedalekiej przyszłości wprowadzić więcej opcji, a także narzędzia do obróbki wideo.

Aplikacja dostępna jest na Androida i iOS całkowicie za darmo. Dlatego nie pozostało już nic innego jak ją ściągnąć i brać się do strzelania sobie nagich fotek. Tylko pamiętaj, żeby je później wysyłać do odpowiednich osób. Twój szef nie będzie zadowolony jak otrzyma takie zdjęcie. Nasz nie był.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: PorHub Środa 26.04.2017