Aplikacja do bzykania na Facebook`u

Jak wybzykać kogoś z fejsbuka? Daj lajka tej aplikacji i wybieraj z kim z twoich znajomych chcesz pójść do łóżka
seks bez zobowiązań


Wpisujesz znajomym komentarze, w których chcesz błysnąć, wyjść na mistrza elokwencji i popisać się przed koleżankami, bądź nieznajomymi? A może bezskutecznie wysyłasz „zaczepki”, wspominasz o znajomych w postach tylko po to, by zauważyli, że o nich myślisz, a najchętniej byś je puknął? Daruj sobie tę żenadę! Teraz aplikacja `Bang With Friends` pomaga w pozbyciu się wszelkich konwenansów i skraca drogę do łóżka koleżanki o lata świetlne.

Pomyśl ile pary „idzie w gwizdek”, gdy pocisz się i wysilasz, próbując wymyślić zabawny komentarz pod jej zdjęciem lub wtrącić się do dyskusji o jej zmianie statusu. Jak się za bardzo napniesz, to wyjdziesz na pajaca, a jedyne pukanie, jakiego doświadczysz, to pukanie się w czoło z politowania przez wszystkich twoich znajomych, którzy widzą jak bardzo starasz się zaliczyć.

Nie bądź trollem i przejdź do rzeczy! Zalakuj aplikację `Bang With Friends` i z listy swoich znajomych wybierz te dziewczyny (lub jeśli jesteś laską – wybierz kolegów), które chcesz zaliczyć. Tak tak, zaliczyć. Nie bójmy się mówić o tym wprost, wszak ta przydatna funkcja po to właśnie jest! I teraz zakładamy optymistyczny wariant, że twoja koleżanka również oznaczyła ciebie. Spokojnie, aplikacja nie wyświetli tego w twoich aktywnościach (jeśli ustawisz, że posty mają być widocznie tylko dla ciebie). Powiadomienie o gotowości znajomej do bzykania dostajesz na maila i możesz resztę szczegółów, jak miejsce i czas ustalić już na fejsie. Powodzenia!
Dodał(a): gianni Środa 30.01.2013