15 faktów o facecie z dwoma penisami

Jak to jest mieć dwa penisy? DiphallicDude znany również jako DoubleDickDude jakis czas temu odpowiadał na pytania internautów odnośnie swojej dubeltówki. Użytkownicy pytali dosłownie o wszystko. A bohater wątku na wszystko szczerze odpowiadał.
diphallia.jpg

25-letni Amerykanin chroni swoją prywatność, dlatego nie są znane jego personalia. Wiadomo, że mieszka na Wschodnim Wybrzeżu, że ma przypadłość zwaną diphallią i że jest z tego zadowolony. Wydał też książkę, w której opisuje swoje historie. Oczywiście ich lwia część dotyczy zbliżeń z ponad 1 000 partnerek i partnerów. Pozycja „Double Header: My Life with Two Penises” swego czasu biła rekordy popularności w Amazonie.

Diphallia to bardzo rzadkie schorzenie, które dotknęło podobno jedynie około 100 mężczyzn na świecie. Jeden z nich, w serwisie Reddit postanowił wziąć udział w panelu "Ask Me Anything", czyli odpowiedzieć na każde pytanie ciekawskich internautów, dotyczące jego podwójnego penisa.

1. Czy ma dziewczynę?
Ma dziewczynę i chłopaka. Oboje wiedzą o sobie, nawet kiedyś byli parą, ale teraz mają wspólnego partnera. Swój związek nazywa monogamią, bo nikt z trójki nie umawia się z nikim spoza układu.

2. Czy penetrował dziewczynę oboma penisami?
Tak. Wchodził podwójnie zarówno jednym wejściem, jak i dwoma naraz.

3. Jak kobiety reagują na jego oryginalność?
Różnie. Są pod wrażeniem, nie wierzą w ich prawdziwość, podoba im się to lub rozmyślają się w ostatnim momencie. Faceci nigdy się nie rozmyślali.

4. Czy chciał usunąć jednego penisa?
Jako nastolatek tak. Teraz za żadne skarby.

5. Czy oddaje mocz jednocześnie z obu penisów.
Tak.

6. Czy korzysta z toalet publicznych.
Tak, ale stara się wybierać kabiny zamiast pisuarów, choć kilka razy był zmuszony stanąć ramię w ramię z innymi facetami. Reakcje były spektakularne.

7. Czy ma wytrysk z obu penisów?
Tak, oba tryskają w tym samym czasie, choć lewemu czasem trzeba pomóc wysysaniem, bądź wyduszaniem. Prawy strzela zawsze.

8. Czy masturbuje się na dwa penisy?
Zazwyczaj bawi się jednym. Prawym.

9. Czy ma któregoś z penisów lubi bardziej?
Bardziej lubi prawego i lewy się za to obraża.

10. Jak przebiega erekcja?
Najpierw wzwód zaczyna się od lewego penisa i jest połowiczna. Później krew przepływa do prawego penisa i ten jest bardziej twardy. Jeśli jest mocno podniecony lub używa pierścieni, może mieć pełną erekcję w obu penisach jednocześnie.

11. Czy wyrywał dziewczyny na dwa penisy?
Tak, facetów też.

12. Jakiej długości są penisy?
Prawy mniej więcej 17.5 cm, lewy około 15 cm.

13. Jaki jest największy problem posiadania dwóch penisów?
Dobór bielizny. Musi dobierać większe, by oba się zmieściły, ale wtedy są luźne w pasie. W spodniach układają się każdy w swojej nogawce. To bywa bolesne, bo skóra między nimi jest bardzo delikatna.

14. Czy obsługiwały go oralnie dwie kobiety jednocześnie?
Tak.

15. Czy rozważał karierę w porno biznesie?
Tak, ale szybko uznał, że to zły pomysł. Obstawia, że byłby sezonową atrakcją, płace nie są zadowalające i że nie mógłby wycenić swojej godności, poza tym nie potrzebuje pieniędzy.Cały wątek Ask Me Anything z DiphallicDude aka DoubleDickDude znajdziecie TUTAJ.

Dodał(a): daktor Środa 07.01.2015