10 seks-gadżetów

Interesują cię gadżety, kochasz seks i nie straszne ci eksperymenty? Przedstawiamy listę dziesięciu seks-gadżetów, które przydarzą się w łóżku... i poza nim

gadżety.PNG

Wbijaj na naszego fejsa!

Oto czas na:

1. DESER
czekolada.PNG
Masz ochotę na małe co nieco? No to idealnie się składa! Zrób ze swojej laski wisienkę na torcie i  skonsumuj ją na słodko. Cycki w czekoladzie podano do stołu! Palce (i nie tylko) lizać!


2. ZABAWĘ
karty.PNG
Jeśli lubisz rżnięcie… w karty, oto propozycja dla ciebie. Zagraj w strip-pokera, albo postaw sobie penisa – tfu! – PASJANSA. Co prawda, seksowne foty mogą obniżać poziom skupienia, ale z taką talią nawet gra w wojnę z teściową nie będzie nudna!


3. MELANŻ
alkochińczyk.jpg
Po co bezproduktywnie pić alkohol, kiedy można przy okazji świetnie się bawić (a i wyprodukować coś przy odrobienie szczęścia, tudzież nieszczęścia, aczkolwiek nie polecamy – no chyba, że spłodzenie syna to twój plan na weekend). Wracając do tematu, oto Alkochińczyk, który wspiera dwie przyjemne funkcje życiowe: chlanie oraz pukanie. W zestawie również dwie inne gry, w razie gdybyś nie czuł się już na siłach pukać.


4. KĄPIEL
gąbka.jpg
Tym razem zamiast gumowej kaczuszki, weź ze sobą do wanny to małe cacko! Higiena osobista i czysta przyjemność solo i w duecie.


5. YYY… NOOO… KUPĘ
papier.jpg
Kiedy odwiedzasz szalet, nie musisz już nosić ze sobą gazet (czytanie CKM zostaw na godniejszą scenerię). Nie musisz, bo oto innowacyjny, wspaniały i gładki niczym jedwab – ero-papier-toaletowy! Wbrew pozorom wcale nie jest do dupy!


6. BROWARA
śmieszne majtki.jpg
Chcesz otworzyć piwo? Olej tradycyjne otwieracze, zapalniczki i zęby (przy okazji: manifestuję o zaprzestanie niezwykle niebezpiecznej czynności jaką jest otwieranie butelek paszczą!). Zamiast tego, kup cudowne galoty i chwal się, że potrafisz dostać się do każdego browara… penisem!


7. EDUKACJĘ
literatura erotyczna.PNG
Na naukę nigdy nie jest za późno, a dodatkowej wiedzy nigdy nie jest za mało. Nawet jeśli wydaje ci się, że posiadłeś już wszystkie zdolności, dzięki którym seks mógłbyś wręcz wykładać na uczelni wyższej, zaopatrz się w ten zestaw poradników, by stać się jeszcze większym specem w dziedzinie bzykania. Ucz się ucz, bo nauka to do orgazmu klucz!


8. MASAŻ
masażer dla par.jpg
Kochacie się i chcecie żyć w symbiozie? Zafundujcie sobie to małe cacuszko! Wal chrzenienie producenta o yin i yang (kogo obchodzi ten bełkot?) i zacznij walić swoją lubą! Takiego masażu jeszcze nie mieliście!


9. SEKS
gwizdek.jpg
Po kiego grzyba drzeć japę „Kryśka zrób mi loda”, kiedy ta stoi przy garach zamiast w sypialni? Kiedy zbliża się sextime, użyj gwizdka, a potem użyj sobie!


10. FAJRANT
fotel.PNG
Kryśce spodobał się gwizdek i gwiżdże teraz na ciebie przez całą dobę? Nie masz się gdzie ukryć, a ona wciąż chce więcej i więcej? Oto, co masz kupić Kryśce na przeprosiny, że nie wróciłeś na noc do domu, bo piłeś z kumplami – fotel rozkoszy! Poręczny, komfortowy, w kobiecym kolorze… Wspomoże i odciąży! Tylko uważaj, żeby nie zastąpił cię całkiem!

SEKS-GADŻETY W PRZEBRANIU


Dodał(a): Jagoda Poniedziałek 20.08.2012