8-dniowa orgia na statku

Szukasz seksualnej przygody życia? Ta meksykańska firma zabierze Cię w 8-dniowy rejs, który będzie nastawiony tylko na jedno – na ciągły seks.
seksrejs.JPG

Kilkudniowe rejsy statkiem to straszna nuda. Jesteś zamknięty na gigantycznej łajbie, co prawda wyposażonej we wszystkie udogodnienia XXI, ale jednak widzisz głównie tylko wodę, znudzone twarze innych pasażerów i jeszcze więcej wody.

Być może więc, by nieco urozmaicić tę nudną rozrywkę, meksykańska firma Original Group wpadła na pomysł stworzenia pierwszego na świecie seks-rejsu. W tym celu wynajęty zostanie gigantyczny wycieczkowiec Amazara Quest, który przez osiem dni będzie pływał po wodach u wybrzeży Włoch, Chorwacji i Słowenii, goszcząc na swoim pokładzie 8-dniową orgię, jakiej świat nie widział od czasów Sodomy i Gomory.

Statek może pomieścić 690 pasażerów, którzy przez ponad tydzień będą mogli do woli oddawać się rozpuście podczas erotycznych pokazów na statku, „warsztatów dla par” czy też intensywnie przełamywać pierwsze lody na tematycznych imprezach swingersów, odbywających się w różnych erotycznych pokojach zabaw i w różnych opcjach „wieczorowych kreacji”.

W czasie Desire Cruise (Rejs pożądania) można wyzbyć się wszelkich hamulców, jako że na statku obowiązują tylko dwie zasady. Po pierwsze, zachować względną ciszę po północy. Po drugie – nie próbować przelecieć nikogo z załogi (no chyba, że z wyraźnym przyzwoleniem załoganta).

Pierwszy rejs pożądania ma rozpocząć się 26 września 2017 i potrwa do 3 października. Koszt biletów waha się od 11 tys. złotych do nawet 42 tys. za najbardziej luksusową opcję. Jeśli całe przedsięwzięcie okaże się sukcesem, to kolejny rejs planowany jest w 2018 roku.

Z TAKĄ DZIEWCZYNĄ NA KAŻDE WAKACJE: 

Przedstawiamy kolejną reprezentantkę Marvin models!

Opublikowany przez Esquire Polska na 26 maja 2016Dodał(a): Tomek Makowski Poniedziałek 06.06.2016