7 powodów, aby unikać pijącej kobiety

Choć pijaną laskę łatwo poderwać, chwały to nie przynosi. A jeszcze w rezultacie podwójnie upojnej nocy możesz całe życie leczyć kaca... Oto czemu nie warto wiązać się z dziewczyną, która za dużo pije

iStock_14340440_SMALL-1.jpg

1. Pomyśl, jak będzie wyglądało twoje poczucie wartości, gdy zauważysz, że kobieta zawsze przed seksem z tobą „musi się napić”? Będziesz zdruzgotany! Fakt, że ona musi sobie golnąć właściwie co chwila, i tak nie zmieni tego przykrego wrażenia.

2. Koniec seksu w sobotę i w niedzielę. Słowa: „kochanie, boli mnie dzisiaj głowa” będą szczere. Tekst tradycyjny, ale powody nietypowe: w sobotę ból głowy po imprezie piątkowej, a w niedzielę po sobotniej. Dolicz do tego standardowe wieczorne bóle głowy w tygodniu i masz pozamiatane.

3. Mało masz stresów? Jeśli ona jest przedsiębiorcza, pomyśli o tanim alkoholu... Odtąd za każdym razem, gdy kobieta ci powie, że w tym roku zrobi dużo „przetworów”, będziesz bać się nalotu policji, zwabionej zapachem zacieru na bimber – lub donosem sąsiadów.

4. Osoby, które dużo piją, mają ogólnie skłonności do uzależnień. Jeszcze zatęsknisz za czasami, kiedy to ty traciłeś fortunę na automatach i nie musiałeś chować na noc swojej konsoli do gier.

5. Po alkoholu widzimy czasem podwójnie, a nawet potrójnie, prawda? A teraz wyobraź sobie, że stosujecie naturalne metody antykoncepcji. 
I to ona przelicza kalendarzyk. No i jak, gotowy na ośmioro dzieci?

6. Rozwiąż zagadkę: kto ci będzie robił dzikie awantury, kiedy za dużo wypijesz? Ona. A kto uratuje cię przed alkoholizmem? Nikt.

iStock_102713741_SMALL.jpg

7. Na koniec najstraszniejsze: a co, jeśli okaże się, że ona może wypić więcej niż ty? Nigdy nie wiesz, z kim wyjdzie z kolejnej imprezy...
Dodał(a): CKM Wtorek 01.11.2016