50 seks porad dla obu płci – cz.1

Gdy za porady dotyczące seksu zabiera się Tracey Cox, należy wyjąć długopis, kartkę i notować. Następnie wykuć na pamięć i stosować, a Twoje życie seksualne stanie się piękniejsze, a Ty zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi. Myśleliście, że o współżyciu wiecie wszystko? Pani psycholog Was naprostuje.
seks-porady-cz1.jpg

Tracey Cox to sekspertka, czyli kobieta, która o seksie wie prawie wszystko. A na pewno od Was. No dobra, od nas też, bo niektóre z jej wskazówek słyszymy po raz pierwszy. Jest również dziennikarką, która niegdyś była redaktorką Australijskiego Cosmo. W Wielkiej Brytanii prowadzi programy telewizyjne dotyczące partnerstwa, seksu i rozwiązywania problemów w tych kwestiach. Ma status celebrytki.

Dla serwisu DailyMail, z którym stale współpracuje, stworzyła listę 50 porad dla młodych dziewczyn z myślą o swojej pasierbicy. Ale wskazówki i objaśnienia mogą być pomocne i dla pań, i dla panów w każdym wieku. W dziedzinie seksu nie ma czarnego pasa, należy dokształcać się cały czas!

Oto pierwsza część porad, które pomogą Ci zrozumieć wszystkie aspekty seksu. Lub błysnąć wiedzą w towarzystwie
.
1.Pierwszy orgazm osiągniesz sama. Niewiele ma szczęście trafić na cierpliwego i doświadczonego partnera, który nauczy rozumieć własne ciało. To dotyczy również facetów
2.  Entuzjazm i chęć spróbowania (prawie) wszystkiego daje Ci seksapil. Wygląd i ciało nie zapewnią Ci tego.
3. Wibrator to najszybszy, najbardziej skuteczny i najprostszy sposób stymulacji łechtaczki, czyli drogi, którą większość kobiet osiąga orgazm. Panowie nie powinni być zazdrośni – wibrator to nie kochanek.
4. Nie da się uzależnić od wibratora.
5. Jedynie 20 procent kobiet szczytuje dzięki samemu stosunkowi. Możesz pomóc swojej kobiecie stymulując jej łechtaczkę.
6. Jeśli nie potrafi całować, będzie bezużyteczny w łóżku. Panowie, przykładajmy się!
7. Męski układ seksualny jest prosty jak łączenie kropek na obrazku. Kobiecy jest dużo bardziej skomplikowany i nie do końca przemyślany. Chłopaki, nauczmy się większej cierpliwości.
8. Każdy może być dobry w łóżku. Trzeba jednak posiadać odpowiednią wiedzę, doświadczenie i być otwartym na dawanie i otrzymywanie informacji zwrotnych.
9. To oczywiste, jeśli nie lubisz seksu. Żadne sztuczki świata nie nauczą Cię okazywać autentycznego ognistego pożądania na zawołanie.
10. Szanse na szczytowanie partnerów w tym samym momencie są niezwykle niskie. Trzeba się z tym pogodzić i przestać udawać tylko dlatego, że robią tak pary w filmach.

Te porady tylko z pozoru dotyczą jedynie kobiet. Panowie, powinniśmy studiować i (próbować) zrozumieć zachowania seksualne kobiet, by jeszcze lepiej dogrywać się w łóżku. W sklepowej przymierzalni też...
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / Tracey Cox Czwartek 10.12.2015