5 sposobów na dłuższy seks

Przedwczesny wytrysk skutecznie odbiera obojgu partnerom radość z seksu. Na szczęście istnieją sprawdzone metody, które pozwolą Ci odzyskać kontrolę nad erekcją. Dzięki nim wydłużysz Wasz stosunek nawet o kilkanaście namiętnych minut. Do dzieła!
erozon.jpg

1. Zamknij oczy i steruj wyobraźnią
Każdy wie, że mężczyźni są wzrokowcami. Jeśli czujesz, że zbyt szybko zbliżasz się do finału, spróbuj odwrócić uwagę od partnerki. Nie patrz na jej ciało do momentu, aż podniecenie nieco opadnie. Możesz też zacząć myśleć o czymś zupełnie niezwiązanym z seksem. Uważaj jednak, by odwracanie uwagi od namiętnej sytuacji nie trwało zbyt długo, bo możesz naprawdę stracić ochotę na igraszki.

2. Trening czyni mistrza
Technikę STOP and GO możesz ćwiczyć z partnerką lub samodzielnie. Kiedy się kochacie, panuj nad tempem stosunku – tuż przed kulminacyjnym momentem zwolnij lub całkowicie wyciągnij penisa. Odczekaj chwilę i kontynuuj wtedy, gdy chęć wytrysku opadnie. Dopiero po kilku takich powtórzeniach pozwól sobie na finał. Na początku może Ci być trudno zapanować nad podnieceniem, ale po kilku próbach poczujesz znacznie większą kontrolę nad wytryskiem.

3. Dieta na długi seks
By cieszyć się większą wytrzymałością w łóżku, staraj się prowadzić aktywny tryb życia i nie przejadaj się, zwłaszcza przed seksem. W dłuższym utrzymaniu erekcji pomoże lekkostrawna dieta bogata w witaminy A, B, C i E. Wybieraj produkty zawierające cynk, selen i przeciwutleniacze, które dodatkowo zwiększają popęd seksualny. Znajdziesz je m.in w bananach, owocach morza i orzechach.

erozon1.jpg

4. Naturalne środki na wydłużenie erekcji
Współczesny rynek farmakologiczny oferuje wiele preparatów podnoszących wydolność fizyczną podczas stosunku. By wydłużyć stosunek, warto sięgać po środki z wysoką zawartością żeń-szenia i l-argininy, np. rekomendowany przez urologów Erozon Max, który przedłuża stosunek średnio o 16 minut. Takie rozwiązanie jest korzystne głównie ze względu na natychmiastowe działanie. Wystarczy 1 tabletka tuż przed stosunkiem, by seks trwał nawet 3 razy dłużej.

5. Zmysłowy masaż
Chcąc przedłużyć łóżkowe rozkosze warto pamiętać, że droga do przyjemności też jest niezwykle ekscytująca. Poproś swoją partnerkę, by przed seksem zrobiła Ci zmysłowy masaż, nie koncentrując się wyłącznie na genitaliach. Wzajemne pieszczoty całego ciała przygotują Cię na intensywniejsze doznania i wydłużą możliwość panowania nad podnieceniem.

erozon2.jpgDodał(a): ckm.pl Niedziela 15.03.2015