50 seks porad dla obu płci – cz.3

Gdy za porady dotyczące seksu zabiera się Tracey Cox, należy wyjąć długopis, kartkę i notować. Następnie wykuć na pamięć i stosować, a Twoje życie seksualne stanie się piękniejsze, a Ty zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi. Myśleliście, że o współżyciu wiecie wszystko? Pani psycholog Was naprostuje.
seks-porady-3.jpg

Tracey Cox to sekspertka, czyli kobieta, która o seksie wie prawie wszystko. A na pewno od Was. No dobra, od nas też, bo niektóre z jej wskazówek słyszymy po raz pierwszy. Jest również dziennikarką, która niegdyś była redaktorką Australijskiego Cosmo. W Wielkiej Brytanii prowadzi programy telewizyjne dotyczące partnerstwa, seksu i rozwiązywania problemów w tych kwestiach. Ma status celebrytki.

Dla serwisu DailyMail, z którym stale współpracuje, stworzyła listę 50 porad dla młodych dziewczyn z myślą o swojej pasierbicy. Ale wskazówki i objaśnienia mogą być pomocne i dla pań, i dla panów w każdym wieku. W dziedzinie seksu nie ma czarnego pasa, należy dokształcać się cały czas!

Trzecia część porad, dzięki którym seks stanie się bardziej przyjemny. Dla Ciebie i dla niej.

21. Pierwszy seks kształtuje Cię na zawsze. Jeśli utrata dziewictwa jest pozytywnym doświadczeniem, jest większa szansa, że będziesz postrzegać seks jako coś zdrowego i przyjemnego, a kochanków jako miłych ludzi, którym możesz zaufać.

22. Nie wszyscy mężczyźni chcą tylko seksu. Ale łatwo dostrzec tych, którzy myślą tylko o tym. Po trzeciej randce stracą zainteresowanie, jeśli im nic nie dasz.
Panowie, cierpliwości. Byle do czwartej randki.

23. Istnieje nieprzyjemny seks oralny. I nie wszyscy panowie lubią seks oralny. Jeśli dziewczyna nie używa nadmiernie zębów, dba o nawilżenie, a zakres ruchów nie jest zbyt długi, to każdy seks oralny jest wtedy przyjemny.

24. Erekcje w trakcie seksu raz są, raz nie. Nie świadczy to, że mu się to nie podoba. Wskazuje na to, że skupiał się na Tobie, nie na stymulacji swojego ciała.
Albo myślimy wtedy o pracy, meczu, spięciu budżetu domowego.

25. Często łatwiej szczytować w pojedynkę niż z partnerem. Szczególnie jeśli jest to ktoś nowy.

26. Udawać orgazmy będziesz najprawdopodobniej na początku, kiedy chcesz żeby wszystko było perfekcyjne. Dopiero później uczycie się nawzajem z partnerem i zachowań, które doprowadzą Was do orgazmów.
Dlatego tak ważna jest komunikacja. Ale panowie, nie dopytujcie jak pierwszoklasiści o funkcjonowanie statku kosmicznego. Poczytajcie, choćby materiały na CKM.PL.

27. Wszyscy faceci oglądają porno. Ale to nic strasznego, bo wiele kobiet też to robi. Nie warto się w to zagłębiać.
Patrz porada nr 15.

28. Przestań przejmować się swoją wagą. Faceci nie zwracają uwagi na fałdki w takim stopniu jak Ty. Nie patrzą na uda i nie myślą „bleh, galareta”. Myślą raczej „zaraz chwycę je w swoje ręce”. Seksapil to stan umysłu, nie wymiary ciała. Święta prawda. Nawet jeśli jesteśmy wysportowani, nie przeszkadza nam brak formy partnerki. A jej pewność siebie i seksualność wygrywa nawet ze skromną i wstydliwą miss powiatu.

29. Wszystkie pozycje seksualne są pochodnymi pięciu podstawowych: on na górze, ona na górze, na boku, od tyłu, na stojąco.


30. Jeśli nie inicjujesz seksu, dajesz facetowi poczucie, że jedynie spełniasz jego zachcianki. Poza tym inicjowanie seksu daje poczucie władzy, a to afrodyzjak. Dziewczyny, my też lubimy, jak przechodząc obok klepniecie nas w tyłek, albo złapiecie tam, gdzie dotykacie tylko, gdy nie mamy już na sobie ubrań.

Która z porad jesteś w stanie wykorzystać, by mieć lepszy seks?

Dodał(a): Paweł Jaśkowski / Tracey Cox Wtorek 15.12.2015