50 seks porad dla obu płci – cz.2

Gdy za porady dotyczące seksu zabiera się Tracey Cox, należy wyjąć długopis, kartkę i notować. Następnie wykuć na pamięć i stosować, a Twoje życie seksualne stanie się piękniejsze, a Ty zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi. Myśleliście, że o współżyciu wiecie wszystko? Pani psycholog Was naprostuje.
sex-porady-50-cz2.jpg

Tracey Cox to sekspertka, czyli kobieta, która o seksie wie prawie wszystko. A na pewno od Was. No dobra, od nas też, bo niektóre z jej wskazówek słyszymy po raz pierwszy. Jest również dziennikarką, która niegdyś była redaktorką Australijskiego Cosmo. W Wielkiej Brytanii prowadzi programy telewizyjne dotyczące partnerstwa, seksu i rozwiązywania problemów w tych kwestiach. Ma status celebrytki.

Dla serwisu DailyMail, z którym stale współpracuje, stworzyła listę 50 porad dla młodych dziewczyn z myślą o swojej pasierbicy. Ale wskazówki i objaśnienia mogą być pomocne i dla pań, i dla panów w każdym wieku. W dziedzinie seksu nie ma czarnego pasa, należy dokształcać się cały czas!

Druga część jej porad, które pozwolą Ci lepiej pojąć rozumowanie kobiet:
11. Jeżeli chcesz spróbować trójkąta, wybierz osoby, których nie kochasz. Odciążysz wtedy głowę od zazdrosnych i paranoicznych myśli, a w łóżku wszystko pójdzie płynniej.
12. Twoje życie seksualne będzie o wiele lepsze, jeśli dobierzesz partnera z podobnym libido. Popęd seksualny w każdym związku szybuje w górę, ale po około 8 miesiącach będziesz już wiedziała, ile tak naprawdę każde z Was potrzebuje seksu. Pary niedopasowane pod kątem libido kłócą się w kwestiach seksu najczęściej. Jeśli jest to możliwe, trzymaj się swoich przyzwyczajeń.
13. Nikt nie rodzi się świetnym kochankiem. Umiejętności łóżkowych można się nauczyć, da się je podszlifować. Powinien to robić każdy, wszyscy możemy się poprawiać w tej kwestii.
14. To, że on chce spróbować czegoś nowego w łóżku, nie oznacza, że jesteś nudna. Nie wmawiaj sobie, że powinnaś mu wystarczać taka, jaka jesteś. Drogie panie, jeśli Wasz partner przełącza kanały w telewizorze albo grzebie w telefonie, wtedy oznacza, że się nudzi.
15. Faceci są wzrokowcami. Lubią patrzeć na seksowne obiekty. To główny powód oglądania przez nich porno. To zazwyczaj aż tak niewinne.
16. Obie płcie lubią grę wstępną. Szybkie numerki są świetne, ale od czasu do czasu. Stają się nudne i mało niesatysfakcjonujące, jeśli to reguła.
17. Nie myl miłości z pożądaniem. Na seksie spędzamy niewielką część naszego życia.
18. Mężczyźni lubią być dotykani dwa razy bardziej mocno niż kobiety. Mają grubszą skórę. To nie znaczy, że masz być ostra. Chyba, że nam się to podoba, ale sprawdź najpierw nasz wyraz twarzy.
19. Uprawianie seksu oralnego (przez kobietę) bez użycia dłoni, jest tak skuteczne jak łowienie buzią jabłek w kuble pełnym wody z rękoma za plecami. Bardziej epicko nawet my byśmy tego nie ujęli.
20. Im więcej jest dróg, dzięki którym osiągniesz orgazm, tym więcej ich będziesz miała. To oznacza, że powinnaś się przełamać próbować nowych sposobów na szczytowanie, jeśli znasz tylko jeden.

Pomóżmy kobietom sprawdzać te porady i oferujmy im pomocną dłoń. Lub inne części ciała.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski / Tracey Cox Piątek 11.12.2015