2,5 kilo nagości!

O książce nie musi pisać NY Times, nie musi jej polecać Kuba Wojewódzki. Wystarczy odmierzyć 2,5kg czystej golizny i sprzeda się sama.
super sexplosion otw.jpg


Goliath zrobił sobie i nam najlepszy prezent urodzinowy. 15 lat w branży sprawia, że to wydawnictwo jest ekspertem w dziedzinie fantastycznych kobiet uchwyconych na spektakularnych fotach. Z taką bazą nagości zawstydzają innych amatorów tej branży. Oto ponad 2000 zdjęć, które razem z twardą oprawą, najlepszym papierem kredowym i zbędnym tekstem, ważą łącznie 2,5 kilograma! Na ten album `zrzuciło` się swoimi dziełami kilkudziesięciu najlepszych fotografów z całego świata.

Właśnie na swoje 15-lecie wypuścili tom, który usatysfakcjonuje absolutnie każdego fascynata kobiecych aktów i erotyki. A to dlatego, że przekrój dziewczyn i zdjęć w tym albumie jest tak olbrzymi, że z 800 stron obrazków, przejrzeliśmy do tej pory zaledwie połowę. W tydzień! Też po części dlatego, że każdy, kto odwiedzał naszą redakcję, podkradał nam na chwilę tę `cegłę`.

Fotoedytorzy zrobili świetną robotę i ułożyli kompilację zdjęć zawierającą różne narodowości, dziewczyny młode, ale i świeżo upieczone MILFy. Wybrali scenerię naturalną i studyjną. Znajdziesz tam uległe kociaki, ale i niesforne diablice. Do tego występy parami, motywy etno, trochę klapsów i lateksu. Nie jest ważne czy lubisz brunetki, blondynki, rude – one wszystkie tam są. Pończochy, legginsy, pejcze, stroje uczennicy, brak stroju – wymieniaj, wszystko jest w środku.

Album nie jest tani, ale na pewno wart każdego wydanego centa – kosztuje 49,90 euro.

Nie masz pomysłu na prezent? Przejrzyj inne ciekawe pozycje na www.goliathbooks.com.

Dodał(a): gianni Piątek 12.10.2012