10 seks aksjomatów

Informacje o długości penisów, zaburzeniach erekcji, jakości nasienia i średnim czasie trwania stosunku. Czyli co powinieneś wiedzieć, by prowadzić lepsze życie seksualne. Lub by nie martwić się, że masz małe przyrodzenie.
10-seks-praw.jpg

1. Penis w opadzie może być mały i w miarę napływu krwi zwiększać swoją objętość (długość i grubość) lub od razu większych rozmiarów (jednak wtedy niewiele się zwiększy). Już kiedyś uspokajaliśmy Was, żebyście nie panikowali widząc lepiej wyposażonych kolegów pod prysznicem w siłowni.

2. Obrzezany napletek może być zrekonstruowany. Pozostałą część skóry nasuwa się na żołądź, przymocowuje taśmami, plastikowymi obrączkami i zaczepia obciążniki. Ten proces może trochę potrwać.

3. Okazuje się, że długość penisa ma znaczenie, ale nie w kategoriach przyjemności, a w kwestii płodności. W długich przyrodzeniach nasienie lepiej rozkłada się przed ejakulacją. Stąd większe szanse na zapłodnienie.

4. Przystojniacy mają lepsze nasienie. Zdecydowały o tym Hiszpanki, którym pokazano zdjęcia facetów i zapytano o ich atrakcyjność. Okazało się, że sperma wybranych panów była najsilniejsza.

5. Palenie powoduje odkładanie się złogów wapnia, co blokuje przepływ krwi. To może prowadzić do skrócenia Twojego penisa o centymetr. Oczywiście zaburzenia erekcji to inny rozdział tej samej bajki. A właściwie koszmaru.

6. 1 na 400 facetów jest na tyle rozciągnięty, by zrobić sobie felatio. Jednak coraz więcej facetów decyduje się na zdrowy tryb życia, którego elementem jest praca nad gibkością. Błagam, nie sprawdzaj tego, uwierz statystykom…

7. Średnia długość penisa: w zwisie – 9,16 cm, we wzwodzie – 13,12 cm. Przeciętna grubość penisa: w zwisie – 9,31 cm, we wzwodzie – 11,66 cm. A teraz sprawdź jak zmierzyć penisa i biegnij po linijkę.

8. Napletek obrzezanych dzieci może być wykorzystywany do wyhodowania skóry dla ofiar poparzeń. Jeden „ścinek” może być rozmnożony do powierzchni nawet 23 000 metrów kwadratowych! Czyli byłby w stanie pokryć trzy boiska piłkarskie.

9. Męski orgazm trwa 6 sekund. Kobiecy 23 sekundy. Ten czas wydaje się być wprost proporcjonalny do czasu jego osiągania.

10. Średni stosunek trwa 2 minuty i 50 sekund, ale kobiety mają wrażenie, że jest to 5 minut i 30 sekund. Ile zatem wytrzymujesz, skoro ona twierdzi, że dochodzisz w dwie minuty…?

Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 23.09.2015