Żona założyciela Amber Gold w ciąży z wychowawcą więziennym!

Seksafera w łódzkim areszcie: Katarzyna P. - żona założyciela Amber Gold zaszła w ciążę z wychowawcą więziennym. Internauci żartują: "śledztwo w sprawie Amber Gold trwa już 2 i pół roku... i jest już brzemienne w skutkach"

shutterstock_132117746.jpg

Od ponad dwóch lat toczy się śledztwo w sprawie afery Amber Gold. Marcin P. i Katarzyna P. - małżeństwo podejrzane o działanie w ramach tzw. piramidy finansowej przebywa z tej okazji w osobnych aresztach (on w Piotrkowie Trybunalskim, ona w Łodzi). Jak się okazuje, żona założyciela wspomnianego przedsiębiorstwa nie próżnowała jednak w tym czasie. Właśnie wyszło bowiem na jaw, że jest ona w drugim trymestrze ciąży. I to z oficerem służby więziennej!

Póki co, nie ma zawiadomienia o możliwości popełnienia gwałtu. Jeden ze strażników zeznał nawet, że do zbliżenia doszło w pokoju wychowawców za obopólną zgodą: wychowawcy i aresztowanej.

W związku z zajściem, które jest niewątpliwym naruszeniem regulaminu, odwołano dyrektora więzienia. Jurny oficer więzienny został natomiast przesunięty do innych obowiązków. 

 


Dodał(a): Bartosz Joda Piątek 27.03.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
TitsLoverR (2015-03-28 12:22:54)
Potrafi o siebie zadbać nawet w więzieniu :] Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)