Zdrada za pozwoleniem

Wyobraźcie sobie, że Wasza dziewczyna/narzeczona/żona, mówi Wam, że „właściwie to nie ma problemu, możesz sypiać z innymi”. To teraz pomyślcie, że takich kobiet może być całkiem sporo na świecie.
ThinkstockPhotos-459139537.jpg

Zaskoczeni? Pewnie tak, bo w końcu do tej pory utarło się, że kobiety wolałyby umrzeć niż dać się zdradzić. I z pewnością tak było, ale jakieś 20, 30 lat temu. Na pewno nie teraz. Obecnie kobiety coraz częściej są na tyle otwarte, że gdy w ich związku sprawy łóżkowe nie mają się najlepiej, są w stanie pozwolić swojemu facetowi na skok w bok.

Jednak to działa w obie strony, panowie. Wielu współczesnych facetów też jest w stanie powściągnąć na tyle swoje ego, by pozwolić swojej kobiecie przespać się z innym, jeśli zdają sobie sprawę, że ich związek nie funkcjonuje najlepiej.

Tak przynajmniej wynika z badań przeprowadzonych wśród Brytyjczyków przez firmę OnePulse. Badania te przeprowadzono na grupie 1000 kobiet i mężczyzn w związkach, w wieku od 16 do 65 lat. I okazało się, że aż 18 proc. z nich przyznało, że byłoby w stanie pozwolić swojej drugiej połówce na zdradę, a 7 proc. nawet by do tego zachęcało! Oczywiście pod warunkiem, że życie seksualne w ich związku byłoby równie urodzajne co pustynna gleba.

Przy okazji także, 21 proc. badanych osób stwierdziło, że byłoby gotowych na zdradę, gdyby partner im na to pozwolił.

A Wy, co na ten temat sądzicie? Bylibyście w stanie pozwolić się zdradzić? Na przykład, czy dziewczyna z galerii poniżej, byłaby dla Was pokusą i tematem rozmowy ze swoją dziewczyną? :)) 


Dodał(a): Tomek Makowski Piątek 27.05.2016