Z kim kobiety zdradzają najczęściej?

Niemal 40% ankietowanych kobiet po raz pierwszy zdradziło partnera z kolegą z pracy albo przełożonym. Dlatego kiedy następnym razem od swojej dziewczyny usłyszysz, że musi dłużej zostać w biurze, powinieneś nabrać podejrzeń.
2.jpg
W SKRÓCIE:
38% ankietowanych kobiet przyznało się, że pierwszy raz zdradziło swojego partnera z kolegą z pracy, albo szefem. 21% flirtowało w sieci z obcym mężczyzną, a 9% przespało się z przyjacielem.

PEŁNA WERSJA:
Polacy często fantazjują o seksie w miejscu pracy. Biurowy skok w bok to również bardzo popularny i chętnie wykorzystywany przez hollywoodzkich scenarzystów filmowy motyw. Jak się okazuje ma to swoje odbicie w rzeczywistości. Portal randkowy przeprowadził ankietę wśród 5127 aktywnych użytkowników. Niemal 40% kobiet wyznało, że ich niewierność rozpoczęła się od bliskiej znajomości ze współpracownikiem bądź szefem.

38% kobiet przyznało się, że wykorzystywało wymówkę „muszę dłużej zostać w pracy”, aby uprawiać seks z przystojnym kolegą z biura albo szefem. Był to pierwszy akt niewierności wobec partnera z ich strony. W przypadku 21% ankietowanych przedstawicielek płci pięknej, zdrada polegała na flircie z obcym mężczyzną w sieci.
1.jpg
Niewielu facetom udało się wyjść z tak zwanego „friendzone”. Tylko 9% kobiet przyznało się do zdrady partnera z bliskim przyjacielem. Jeszcze mniej bo 8% miałoby ochotę na skok w bok ze znajomym swojej drugiej połówki, a 5% fantazjuje o seksie z chłopakiem najlepszej koleżanki.

2% ankietowanych kobiet jako swoją pierwszą zdradę wskazało pójście na całość z sąsiadem. Numerki z bliskimi osobami nie są więc najbardziej popularne. Dlatego jeśli szukasz przygodnego romansu, nie próbuj rozglądać się za potencjalnymi chętnymi w gronie przyjaciół, a biurowych koleżanek.Dodał(a): Paweł Zieleń Wtorek 09.05.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)