Twój wygląd ma wpływ na twoją partnerkę

Chcesz wiedzieć czy twoja partnerka uważa, że jesteś przystojny? Dzięki tym badaniom będziesz miał pewność. Naukowcy sprawdzili jak wygląd mężczyzn wpływa na zachowanie ich drugich połówek.
jak ona.jpg

Naukowcy postanowili sprawdzić jak zachowują się niezbyt atrakcyjne kobiety będące w związkach z wyjątkowo przystojnymi mężczyznami. Aby odkryć zależność między wyglądem drugiej połówki, a dbaniem o własne ciało, badacze poprosili studentów, aby ocenili atrakcyjność 118 par w wieku około 30 lat. Potem pytali partnerów z zaprezentowanych związków o ich wagę i aktywność fizyczną.

Następnie podzielili badanych na cztery grupy i ustalili skalę, według której 1 ma oznaczać, że kobieta nie ćwiczy i się nie odchudza, a 6, że dla partnera obsesyjnie dba o swoje ciało. Wyniki prezentują się następująco:
1. Ona atrakcyjna, on przystojny – 2,7
2. Ona i on są brzydcy – 2,9
3. Ona atrakcyjna, on brzydki – 3,1
4. Ona brzydka, on przystojny – 3,5

Wnioski są jasne. Mało urodziwe partnerki zadbanych i wysportowanych facetów, chcą być piękniejsze, więc przechodzą na katorżnicze diety i spędzają dużo trenują. Z drugiej strony, kiedy sytuacja jest odwrotna, a więc mężczyzna na siłownię chodzi tylko po to, aby podglądać ćwiczące laski, a ona jest gwiazdą filmową, kobieta przestaje o siebie dbać i brzydnie z wiekiem.

Dzięki temu badaniu łatwo możesz sprawdzić co tak naprawdę myśli o tobie twoja dziewczyna, narzeczona, żona, czy kochanka. Jeśli będąc z tobą bez przerwy katuje się dietami i chodzi na siłownię, znaczy, że uważa cię za George'a Clooneya. A jeśli zupełnie o siebie nie dba, to prawdopodobnie powinieneś ruszyć się sprzed ekranu i zacząć ćwiczyć.

ZOBACZ GALERIĘ FIT LASKI
Dodał(a): Paweł Zieleń Wtorek 18.07.2017