Trener uczy piłkarzy seksu

Kondycja fizyczna to składowa wielu elementów. Wiedzą o tym doskonale trenerzy, którzy swoim zawodnikom udzielają porad jak uprawiać seks przed zawodami.

Szkoleniowcem, który zasłynął z organizowania seksualnego życia piłkarzy, jest nikt inny jak Antonio Conte, czyli obecny trener Internu Mediolan.

Były rezprezentant Włoch w wywiadzie z francuską gazetą L’Equipe przyznał, że przed ważnymi turniejami przypomina swoim piłkarzom, jak powinny przebiegać ich miłosne uniesienia. A recepta trenera jest bardzo prosta. Seks ma być szybki i niezbyt męczący.

- Sam byłem piłkarzem. Radzę im, by seks był krótki - przy minimalnym wysiłku i zastosowaniu pozycji, w których są pod swoimi partnerkami, najlepiej żonami. Ich organizmy nie są wtedy aż tak bardzo zaangażowane – oświadczył Conte.

Biorąc pod uwagę sukcesy Internu Mediolan, można odnieść wrażenie, że sposób jest naprawdę skuteczny. Warto jednak zauważyć, że to, co doprowadza do szaleństwa tłum kibiców, niekoniecznie powoduje dreszcz emocji u partnerek zawodników.


ZOBACZ TAKŻE: WŁAŚCICIELE KOTÓW WOLĄ OSTRY SEKS. JEST DOWÓDDodał(a): Adam Barabasz / fot. Instagram Wtorek 26.11.2019