Top 10 faktów o nasieniu

Mężczyźni jak zawsze są niedoceniani. Tym razem chodzi o nasz udział w akcie poczęcia dziecka. Pamiętajmy jednak, że rola nasienia to nie tylko stworzenie nowego życia.

iStock-499906194.jpg

Głównym zastosowaniem męskiego nasienia jest stworzenie nowej istoty ludzkiej. O ile oczywiście trafi do odpowiedniego miejsca, a jak wiadomo czasami lubimy oglądać je na twarzy partnerek. Niestety nasza rola przy robieniu dzieci wciąż nie jest odpowiednio doceniana.

Wszystkie zasługi spływają na matkę, bo to ona przecież przez 9 miesięcy nosi w sobie nowe życie. A należy zaznaczyć, że połowa kodu genetycznego dziecka przenoszona jest właśnie za sprawą nasienia. Jest wiele interesujących faktów dotyczących spermy, które być może zmienią to powszechne podejście.

Nie będziemy mówić o rzeczach podstawowych. Nasienie pochodzi z jąder, wychodzi kiedy mężczyzna ejakuluje, a potem podąża odpowiednim kanałem do jajeczka. Jeden z pływaków dostaje się do środka i tak dochodzi do zapłodnienia. To chyba wiesz, prawda?

Jeśli nie, to znaczy, że system edukacji nie działa jak powinien, a panie prowadzące lekcje WDŻ poniosły sromotną porażkę. Być może dlatego, że o bzykaniu mówiły jedynie w kontekście pszczół.


Zostawmy jednak te stare panny w spokoju. W dobie internetu edukację seksualną można odbyć przecież za pomocą odpowiednich filmików, na naszych ulubionych portalach. Pamiętaj jednak, że wiedzę najlepiej czerpać z własnego doświadczenia. Nie zawsze musi być tak fajnie jak na ekranie.

Przedstawiamy 10 mało znanych faktów dotyczących nasienia. Dzięki nim będziesz mógł nakłonić swoją partnerkę nie tylko do połykania, ale również będzie to szansa, aby jej zaimponować. Zawsze możesz też próbować poderwać na swoją wiedzę laskę w klubie. Dziewczyny lubią inteligentnych facetów.Dodał(a): Mateusz Kryś Wtorek 21.02.2017