Top 5 najdziwniejszych rekordów seksualnych

Niektórym uprawianie zwyczajnego seksu nie wystarcza. Jak na każdym innym polu chcą pobijać rekordy. Osiągają to ciężką pracą bądź wytrwałością.

iStock-528422658.jpg

Posiadanie największego penisa na świecie to zaszczyt i powód do dumy. Ale nie jest to wystarczające osiągnięcie, aby trafić do naszego zestawienia. Poza tym to bardziej zasługa natury niż samego człowieka. Nas zainteresowały osoby, które wykazały się błyskotliwością i z upartością dążyli do osiągnięcia swojego celu. Do panteonu zaliczyliśmy przede wszystkim kobiety, chcąc je docenić.


Jedna może swoją pochwą zgnieść każdego penisa. Druga oszczędzała się zbyt długo. Trzecia z kolei codziennie doznaje tyle przyjemności, ile my w ciągu tygodnia. Postanowiliśmy uhonorować również bohatera, który wykorzystał w szczytnym celu sprawność własnej dłoni, a także człowieka strzelającego najdalej. Oto pięć najdziwniejszych rekordów seksualnych.
iStock-466051112.jpg
5. WIELOKROTNE ORGAZMY
Sarah Carmen jest chora. Cierpi na Permanentny Syndrom Podniecenia seksualnego. Niby nic takiego, żeby go przeżywać wystarczy być nastoletnim chłopcem. Ale Sarah przeżywa dziennie aż do 200 orgazmów. Żaden facet nie może jej zaspokoić. Poza tym partnerzy za bardzo się nie starają, bo przecież ona i tak dojdzie. Z drugiej strony podobne dolegliwości męczą Dale’a Deckera, który potrafi osiągnąć orgazm do stu razy dziennie. Nie wiemy czy zazdrościć czy współczuć. A tam, oczywiście zazdrościmy.
iStock-493725184.jpg
4. NAJDŁUŻSZE DZIEWICTWO
Clarze Meadmore za to na pewno należało współczuć. Ta kobieta uznała, że nie ma czasu na związki i bała się psychicznie zaangażować. Przeżyła 108 lat jako dziewica. Nam ciężko jest wytrzymać bez stosunku przynajmniej dwie godziny. A wyobraźcie sobie jaka to musi być męka, nie uprawiać seksu przez całe stulecie i umrzeć w sędziwym wieku, nigdy nie zaznając cielesnych przyjemności. Nie pochwalamy takiego podejścia.
iStock-629448388.jpg
3. WYTRYSK MISTRZA
Horst Schultz – tego człowieka należy podziwiać. Ma na swoim koncie kilka rekordów. Jego nasienie podróżuje z prędkością 70 km na godzinę. Strzał prosto w oko mógłby się skończyć dla kobiety ślepotą. Ale to nie wszystko. Jego sperma wędruje z taką szybkością aż 6 metrów. A wy jak daleko wysyłacie swoje plemniki?
iStock-507791220.jpg
2. STALOWA WAGINA
Tatyana Kozhevnikova nie jest oficjalną rekordzistką, a zdecydowanie zasłużyła żeby nią zostać. Swoimi dolnymi częściami ciała potrafi unieść aż 15 kg. To dużo. A jeśli uważacie inaczej, powiedzcie ile ciężaru jesteście w stanie podnieść swoim penisem? I nie chodzi nam o najgrubszą kobietę z jaką uprawialiście seks.
iStock-482707702.jpg
1. PAN ZRĘCZNA RĄSIA
A teraz nasz osobisty bohater, który swoją postawą pokazał, że jeśli się czegoś pragnie można to osiągnąć. Od 2011 roku Mansanobu Sato jest dumnym posiadaczem certyfikatu rekordzisty świata w najdłuższej masturbacji. Ten młody człowiek doszedł (doszedł!) do tego w ciągu 10 godzin. W nagrodę dostał figurkę ręki. W naszej redakcji stałaby dumnie na półce, tak żeby każdy mógł ją podziwiać.

A jaki jest wasz rekord na polu seksualnym?Dodał(a): Paweł Zieleń Piątek 20.01.2017