Ten gość uprawiał seks z ulicą [VIDEO]

Kamery złapały pewnego Nowozelandczyka jak dosłownie, literalnie uprawiał seks z ulicą. Nie na ulicy, a z ulicą. Naprawdę nie wiemy jak to wyjaśnić, ale to prawda. Gdyby nie wideo nigdy byśmy w to nie uwierzyli.
road-hump.jpg

fot.: Reddit

W życiu każdego faceta zdarzają się takie momenty, w których podniecenie narasta tak bardzo, że nie ma wyjścia i po prostu trzeba zrzucić trochę ciśnienia z jąder. Jedni decydują się na szybki numerek ze swoją dziewczyną (o ile ją mają), inni na szybką wizytę w toalecie.

Ale, na litość boską, dlaczego ten facet postanowił przelecieć drogę? Nie, nie, nie, to nie jest nazwa żadnej nowej erotycznej zabawki, w tej sytuacji kiedy piszemy „drogę”, musicie rozumieć to dosłownie. I to wszystko w biały dzień.Całą sytuację nagrali zszokowani pracownicy biura, pod którym scena miała miejsce, a film z kolesiem posuwającym ulicę w roli głównej, natychmiastowo znalazł się na Reddicie, skąd lotem błyskawicy rozprzestrzenił się po innych mediach społecznościowych.

W materiale pojawia się także inny facet, klęczący obok kolegi uprawiającego miłość z ulicą, który prawdopodobnie go dopinguje. Choć naszym zdaniem może być nawet jeszcze gorzej – on czeka na swoją kolej.

Zdaje się, że cała ta sytuacja sprawi, że od teraz sformułowanie „dziura w drodze” nabierze całkiem nowego znaczenia. A pomyślcie jakie ten gość miałby używanie w Polsce.
Dodał(a): Tomek Makowski Piątek 17.06.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)