Szczęśliwe życie w trójkącie

Podczas, gdy niektórzy mężczyźni nie mogą sobie znaleźć nawet jednej kobiety, Adam Lyons z Wielkiej Brytanii żyje pod jednym dachem aż z dwiema partnerkami! Wszyscy deklarują, że są szczęśliwi!

Ma-dwie-dziewczyny-i-wychowuje-z-nimi-dzieci.png34-letni Adam Lyons z Wielkiej Brytanii to nasz nowy bohater! Mężczyzna żyje pod jednym dachem z dwiema dziewczynami: Brooke i Jane, z którymi to dzieli wszystkie smutki i radości życia codziennego oraz... jedno łoże. W tym miejscu warto podkreślić, że jego damom nie brakuje ani urody, ani otwartości w sprawach seksu. Co ciekawe, trio wychowuje razem również dwójkę dzieci (jedno ostało się z poprzedniego związku Brook, drugie Brook zmajstrowała z Adamem). Mimo nietypowej konfiguracji nikt nie czuje się nieszczęśliwy.

"Jesteśmy jak każda inna rodzina. Poza tym, że nasze dzieci mają dwie mamy i jednego tatę, którzy dzielą wspólnie łóżko" – twierdzi Adam, a Brook dodaje, że przynajmniej nigdy nie będzie musiała zostawiać synka z obcą jej osobą.

"Rano, jak wszyscy, wstajemy i jemy śniadanie. Każdy jest odpowiedzialny za co innego. Brooke smaży jajecznicę, ja robię tosty, a Jane nakrywa do stołu" – relacjonuje Adam, po czym dodaje, że życie w trójkącie wiąże się czasem z przeszkodami o charakterze logistycznym. "Nasze łóżko było robione na zamówienie. Każdy z nas lubi mieć przestrzeń dla siebie. Musimy spać pod osobnymi kocami, bo nigdzie nie ma tak wielkich kołder".

Cała trójka przyznaje, że jest szczęśliwą i kochającą się rodziną, pomimo tego, że na co dzień spotyka się z wieloma kąśliwymi uwagami i przykrościami ze strony nie rozumiejącego ich otoczenia.Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Piątek 17.04.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
adrian64 (2015-04-21 16:54:47)
:) Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)