Suplement z marihuaną dla lepszego seksu

Czy może być coś lepszego od seksu? Amerykańska firma twierdzi, że seks po "trawce". Żeby to udowodnić wymyślili dwa nowe specyfiki na bazie oleju z marihuany.

gl.jpg

Hmbldt to firma zajmująca się tworzeniem produktów na bazie marihuany. Mają one działać na zasadach suplementów diety i wspomagać życie użytkowników. Są więc kapsułki zawierające olej „trawki” na lepszy sen, na uspokojenie, na uśmierzenie bólu, a teraz także wpływające na życie seksualne.

Firma postanowiła wykorzystać coraz bardziej liberalne prawo dotyczące korzystania miękkiego narkotyku. Wykorzystując naukowe metody tworzą kapsułki na bazie „magicznej rośliny”. Nie kupuje się ich w zwykłych fiolkach. W pakiecie użytkownik utrzymuje specjalny dozownik.

Ten wkłada się do ust, a on odmierza dokładną dawkę i działa na zasadach inhalatora, wpuszczając specyfik do naszego organizmu. Cała procedura trwa około 3 sekund. Na koniec urządzenie wibruje, dając znak, że wszystko poszło gładko.
cannabis.jpg
Firma poszerzyła swoją ofertę o dwa produkty stworzone z myślą o wzbogaceniu życia seksualnego. Oczywiście zwolennicy miękkiego narkotyku nieraz udowadniali, że stosunek po wypaleniu jointa jest lepszy niż bez niego.

Pakiet składa się z produktu o nazwie Arouse. Ma on na celu zmniejszenie zestresowania przed samą kopulacją. Pewnie będzie nieoceniony przed studniówkami, kiedy to dziewczyny są zdesperowane aby stracić dziewictwo. Przynajmniej według wielu amerykańskich filmów.

Drugi specyfik nosi nazwę Passion. Jak sama nazwa wskazuje chodzi o pasję. A więc wzmaga przyjemne doświadczenia związane z intymnymi zabawami. Tylko czy seks sam w sobie nie jest wystarczająco przyjemny? Naprawdę potrzebujemy wspomagaczy?

Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:http://hmbldt.com/ Czwartek 09.02.2017