Dużo sterydów - mało jąder?

Brunatna polska zima pełną gębą a wy, moi drodzy, wciąż jesteście erotycznie nabuzowani niczym chodzące flakoniki z feromonami. Dziś Siostra Przełożona odpowie m.in. na pytanie, czy sterydy mogą mieć negatywny wpływ na wasze jądra? Czas na sex porady!

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

MĘSKI DYLEMAT
Kumpel z siłowni nieźle mnie nastraszył. Twierdzi, że sterydy zmniejszają jądra! Mam się tym przejąć czy lekko poddusić żartownisia sztangą?
Pudzi1985
Nie duś kolegi, powinieneś mu raczej podziękować! Stosowanie sterydów anabolicznych zapewnia co prawda szybki wzrost mięśni, jednak działa wyniszczająco na organizm. Jedną z ofiar są właśnie męskie klejnoty. „Koksowanie” prowadzi m.in. do tzw. atrofii, czyli zmian zanikowych jąder. Sam oceń, co wolisz mieć większego.

WYKSZTAŁCIUCH
Mam ukończone dwa fakultety (prawo oraz ekonomia — oba z wyróżnieniem!) i kilkanaście poważnych publikacji naukowych na koncie. Obecnie kończę przewód doktorski. Ale moją partnerkę i tak najbardziej podniecają ślusarze. Co robić?
Zenon
Przykuj ją do kaloryfera i zadzwoń po pogotowie ślusarskie. A mówiąc poważnie — trzeba było się uczyć! Na ślusarza!

SZLEM W BEZ ATU
Jestem brydżystą sportowym, odnoszącym niemałe sukcesy w III lidze krajowej. Chciałbym zorientować się, jak to jest w końcu z tym seksem przed zawodami — można go uprawiać czy nie? Jeśli poznam odpowiedź, być może zacznę odnosić większe sukcesy.
Daki
W tej kwestii świat medycyny sportowej nie jest zgodny. Najpopularniejsza teoria głosi, że seks obniża poziom testosteronu, który przydaje się bardzo podczas zawodów. Dlatego większość trenerów zabrania sportowcom nieskromnych zabaw przed ważnymi występami. Nie udowodniono jednak negatywnego wpływu „bzykanka” na element potrzebny do gry w brydża, czyli umysł. Tak więc rób, co tylko chcesz. Chyba że podnoszenie kart jest dla ciebie wielkim wysiłkiem fizycznym.


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 20.02.2012