Seks: znajomość języków

Chcesz zostać mistrzem seksu oralnego? Dostosuj się do naszych rad a ona będzie wić się z rozkoszy!

orgazmSeks oralny to jeden ulubionych rodzajów seksu nie tylko Polaków. Lubimy go wszyscy. Bez znaczenia czy aktywne są one czy my...

Tak jak już pewnie wiesz nie każda dziewczyna potrafi dobrze zrobić lodzika. Tak samo i nie każdy facet potrafi dobrze oralnie zaspokoić kobietę. Jednym z nas idzie dobrze, inni tego kompletnie nie umieją. Co zrobić by ona nigdy cię nie zapomniała i chciała byś nie wyciągał swojej głowy spomiędzy jej nóg? Skorzystaj z naszej szkoły i zostań najlepszym kochankiem w okolicy. Tematem pierwszej lekcji jest ... minetka!

Na miejsca

Zacznijmy od pozycji. Rozłóż nogi partnerki, uklęknij bądź się połóż. Pod tyłek możesz podłożyć jej poduszkę, nogi oprzeć na barkach, dzięki czemu miednica dziewczyny znajdzie się bliżej ciebie. Nie zaczynaj od razu od lizania łechtaczki. Nie bądź jak jaskiniowiec! Rozpocznij od pieszczot podbrzusza, ud, czasami delikatnie zjeżdżaj językiem niżej obcierając jej wargi sromowe. Dzięki czemu zrobi się mokra i gotowa na kolejny etap!

belka_zobacz-galerie.jpg

Gotów
Teraz pora posmakować jej łechtaczki. Narządu, który ma tylko po to, by dawał przyjemność. Narząd ten znajduje się tuż nad wejściem do pochwy. Musisz go znaleźć i się nim zaopiekować. Kiedy już go namierzysz. Musisz pieścić wszystko... tylko nie jego. Na niego przyjdzie czas. Spokojnie. Twój język musi pieścić ją dookoła. Kiedy wyczujesz przyśpieszony oddech  partnerki będziesz mógł przejść do bezpośredniej stymulacji narządu.

Start
Pieszczenie łechtaczki to kwestia indywidualna. Jedne lubią szybciej, drugie wolniej, jeszcze inne kiedy skierujesz na nią wydmuchiwane powietrze. Kiedy jej oddech zdecydowanie przyśpieszy a łechtaczka zacznie pulsować znaczy się, że robisz to dobrze! Nie przestawaj! Rób to dalej! Wtedy możesz wsunąć w nią palce stymulując punkt G. Orgazm gwarantowany!

Jeśli skorzystasz z naszych lekcji bądź pewien, że każda zapamięta cię na długo! Jeśli oczywiście nie dasz plamy już na starcie...


Dodał(a): XXXmen Czwartek 14.11.2013