Seks za wizytę u Harry`ego Pottera

Ta dziewczyna proponuje seks, wspólne spanie, chodzenie za rękę, ale zaznacza, że nie lubi się całować i przytulać. Zaznacza, że nie jest `ździrą` i oczekuje wzajemnego szacunku. To wszystko jest w stanie zrobić dla faceta, który zabierze ją do parku tematycznego Harry`ego Pottera.
ctraigslist-harry-otw.jpg

Do tego dodaje, że po wycieczce może się to nawet zakończyć czymś więcej, „kto wie”. Zamierza odgrywać rolę dziewczyny i grzecznie będzie chodziła za rękę oraz świadczyła usługi seksualne rano i w nocy. No tak, bo za dnia będzie szczytowała z emocji w świątyni Harry`ego Pottera.

Jako olbrzymia fanka fikcji z książek J. K. Rowling marzy o tym, by pojechać do The Wizarding World of Harry Potter – parku tematycznego poświeconego małemu czarodziejowi i jego światowi. Jednak ze względów materialnych nie może sobie na to pozwolić. Stąd jej oferta w amerykańskim Craigslist – serwisie ogłoszeń (coś jak polskie Allegro albo OLX).

Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że ma młode, atrakcyjne ciało i używa go jako waluty, którą chce zapłacić za bilety do parku w Orlando, noclegi, wyżywienie i wszelkie pamiątki z wyjazdu. Harry Potter właśnie zyskał kolejne tysiące fanów, którzy chętnie wybiorą się do jego „muzeum” z tą psychofanką.  

ctraigslist-harry1.jpg
ctraigslist-harry2.jpg
ctraigslist-harry3.jpg

Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: Craigslist Środa 25.11.2015