Seks to ledwo 0,5% naszego życia!

Jak często uprawiacie seks? Dwa, trzy, pięć, a może dziesięć razy w tygodniu? A ile on przeciętnie trwa? 15, 20 minut? Nieważne. Badania wskazują bowiem, że seks, to nawet niecałe 0,5 procenta naszego życia. Więcej czasu spędzamy siedząc.
seks.jpg
Niedawno pisaliśmy o tym, że przeciętna długość trwania seksu, to ledwie 5 minut i 15 sekund, czyli mniej niżby się nam zdawało i mniej niż jesteśmy w stanie przyznać. Możecie o tym przeczytać TUTAJ.

Teraz jednak ukazały się kolejne badania, przeprowadzone przez firmę Reebok, które sprawdzają jakim procentem życia przeciętnego zjadacza chleba jest, zdawałoby się, jedna z najważniejszych czynności ludzkiej egzystencji, czyli seks. I z przykrością musimy Wam donieść, że jest gorzej niż źle.

Seks to niecałe 0,5 proc.
Jeśli stoicie to siądźcie, a jeśli siedzicie, to sprawdźcie czy Wasze krzesło jest stabilne. Jesteście gotowi? No więc seks, to ledwie 0,45 procent naszego życia. Słownie: czterdzieści pięć setnych procenta. Przekładając to na mniej abstrakcyjną jednostkę czasu, uprawianie miłości zajmuje nam ledwie 117 dni. To nawet nie pół roku naszego życia.

Straszliwa bieda, zwłaszcza, że biorąc pod uwagę inne badania, o których również pisaliśmy, optymalny, ekhm, stosunek pracy do stosunków seksualnych powinien wynosić 36:106. Czyli na każde 36 minut roboty powinniśmy spędzać 106 minut na łóżkowych figlach.

Więcej siedzimy
Tymczasem według przytaczanych w tym tekście badań Reeboka, siedzenie (w pracy, w szkole i wszędzie indziej), zajmuje nam aż 30 proc. naszego życia, czyli około 7,7 tys. dni. To jakieś 20 lat! 20 lat, podczas których moglibyśmy się kochać! Widzicie co my robimy ze swoim życiem?

Uzbrojeni w tę wiedzę możecie więc przyjść dziś do domu i zamiast siadać na kanapie, zacząć poprawiać statystyki. Tak, by proporcje siedzenia do uprawiania seksu się odwróciły.
Dodał(a): Jakub Rusak Środa 18.05.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)