Seks Polaków bez tajemnic

W Polsce coraz mniej osób uprawia seks. Prawdopodobnie dlatego, że nie chcemy zadowalać się półśrodkami i potrzebujemy miłości. Z wyników kompleksowych badań przeprowadzonych na Polakach, można stworzyć portret życia seksualnego w kraju nad Wisłą.

sex pol.jpg


Na przełomie lat 2016/2017 na reprezentatywnej grupie naszych rodaków w różnym wieku, przeprowadzono kompleksowe badania dotyczące seksualności Polaków.
Wyniki pokazano podczas IX i X Ogólnopolskiej Debaty o Zdrowiu Seksualnym. Dzięki temu poznano tajemnice życia intymnego mieszkańców kraju nad Wisłą.

Wiemy już na przykład, że z roku na rok Polacy coraz rzadziej uprawiają seks. Co jest bardzo przykrą sytuacją i trzeba to jak najszybciej zmienić. W ciągu ostatnich 12 miesięcy aktywnych w strefie łóżkowej było tylko 76% rodaków.

Być może powodem takiego stanu rzeczy jest to, że wciąż jesteśmy romantykami. Dla 72% badanych miłość jest warunkiem udanego życia seksualnego. Nie ma jednego bez drugiego i nie zadowalają nasz szybkie numerki z nieznajomymi.

Zawsze można się przecież też bawić samemu. Według badania 36% społeczeństwa się masturbuje. Na ten wynik złożyły się pozytywne odpowiedzi dotyczące samogwałtu 47% mężczyzn i 23% kobiet.

W galerii znajdziesz wykresy prezentujące wyniki badań dotyczących życia seksualnego Polaków, przeprowadzonych przez prof. Zbigniewa Izdebskiego i Polpharmę. A kiedy już uznasz, że nie napawają optymizmem, to bierz się do roboty i wskakuj do łóżka. Za rok możemy dobić do 100% zadowolonych z seksu Polaków.Dodał(a): Paweł Zieleń Czwartek 20.07.2017