Wstydliwe dźwięki

No i wreszcie przyszła długo wyczekiwana wiosna, a wraz z nią czas nieustannej kopulacji i seksualnych podbojów. Dlaczego pochwa wydaje czasem dziwne odgłosy? Po co ludzie się całują? I seks oralny. Zapraszam do lektury!

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

WSTYDLIWE DŹWIĘKI
Mam 19 lat i kochającego chłopaka, z którym uprawiamy seks od kilku miesięcy. I, niestety, mam problem. Otóż po seksie moja pochwa wydaje jakieś dziwne odgłosy, które mnie bardzo krępują, a narzeczonego rozśmieszają do łez. Tak mocno, że zamiast mnie przytulać, turla się po podłodze... Powinnam iść z tą sprawą do lekarza?
Alannah.
Spokojnie. Nie ma takiej potrzeby. Pochwy wielu kobiet wydają te „wiatropodobne” odgłosy. W trakcie penetracji członek wpycha do środka dużo powietrza. Po zabawie ono po prostu opuszcza jamkę. Ot i cała zagadka. A chłopakowi w takim momencie powiedz, że ma małego penisa, że udawałaś orgazm i w ogóle rudy sąsiad jest o wiele lepszym kochankiem. Zobaczysz — momentalnie przestanie się śmiać i wszystko wróci do normy.

SPRAWA PRZEWODU
Siostrzyczko przenajsłodsza! Moja dziewczyna nie pozwala mi kończyć stosunków w jej ustach. Mówi, że potem brzydko jej się odbija, a kiedy kaszle, to odpluwa... No, wiadomo co! Czy to znaczy, że seks oralny nie jest mi dany w tym związku?
Rysiek, Bydgoszcz
Ryśku, jaki ty jesteś niedomyślny! Powinieneś pójść ze swoją partnerką nie do seksuologa, tylko do gastrologa. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna ma po prostu słaby żołądek. Ale też możliwe, że akurat ciebie nie trawi.

BUZIAKI
Tak mnie zastanawia — po co właściwie ludzie się całują?
Ing3
Susan M. Hughes, Gordon G. Gallup jr. i Marissa A. Harrison, troje naukowców z Uniwersytetu Stanowego w Albany (Nowy Jork, USA), z romantycznego pocałunku uczynili przedmiot bardzo poważnych badań na grupie 1041 studentów. Wyniki opublikowane w 2007 roku są szokujące. Okazuje się, że ta czynność ma wpływ na każdy etap związku — od wstępnej oceny partnera, poprzez podtrzymanie fascynacji, aż po moment, w którym pocałunek może zadecydować o zerwaniu! Natura wymyśliła pocałunek nie dla zabawy — w jego trakcie dochodzi do wymiany wielu informacji (m.in. chemicznych i dotykowych). Pozwala to na wstępną selekcję uniemożliwiającą rozmnażanie się osób niedopasowanych genetycznie. I nie chodzi tu wyłącznie o ludzi — takie testy pocałunkowe stosują także niektóre małpy.


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 21.03.2012