Mokra eksplozja

Męski orgazm z całą pewnością nie jest tak skomplikowany jak kobiecy; dochodzicie łatwiej, częściej i praktycznie zawsze w ten sam sposób. My za to mamy w zanadrzu tysiąc sposobów na finisz. Kiedy seks dobiega końca, może być np. naprawdę mokro… Kobiecy wytrysk bez tajemnic.

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ
Ostatnio, gdy pieściłem swoją nową dziewczynę, ta doznała kobiecego wytrysku. Do tej pory nie wierzyłem nawet w jego istnienie. Z tego zdziwienia aż otworzyłem usta! No i mnóstwo tego dziwnego płynu wpadło mi do buzi. Strasznie się teraz boję — czy nie jest to aby szkodliwe?
Mack
Spokojnie — kobiecy wytrysk to zupełnie niegroźny dla ludzkiego zdrowia płyn, produkowany w dużych ilościach przez gruczoły okołocewkowe. Czasem nawet w objętości szklanki! Ten ejakulat nie ma on nic wspólnego z moczem. Pozostaje ci cieszyć się, że znalazłeś wyjątkową damę (wytryski ma zaledwie 10 proc. pań), a sam okazałeś się rewelacyjnym kochankiem — tak zakończony seks to dla kobiety rozkosz o niebo silniejsza niż zwyczajny „suchy” orgazm.

MASAŻ Z BONUSEM
Zawsze, kiedy poddaję się masażowi, mam niekontrolowany wzwód. I nie chodzi tu o żadne
erotyczne ekscesy, tylko o klasyczny masaż rozluźniający w wykonaniu mojego rehabilitanta. Czy to coś znaczy?
Romek z Mazowsza
Owszem, ale tylko wtedy, jeżeli zamykasz przy tym oczy i widzisz swojego rehabilitanta.

SUMA WSZYSTKICH STRACHÓW
Jak to jest z przyznawaniem się facetowi do liczby wcześniejszych kochanków? Wczoraj, namolnie dopytywana przez swojego chłopaka, przyznałam się do trzynastu (to jakieś 25 proc. prawdy), a on wyzwał mnie od najgorszych.
Pat
A nie lepiej było zachować się jak 99 proc. kobiet i powiedzieć mu, że jest twoim trzecim? Ja robię tak zawsze.


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 18.04.2012