Powiększarka penisowa

Od lat tłumaczy się wam, że rozmiar penisa nie ma znaczenia, nie wpływa na seks i że o stokroć ważniejsza jest technika. Wy jednak nie chcecie słuchać i wciąż marudzicie, że wasz penis jest za mały, za chudy, za gruby i za krzywy. Dziś głównie o tym, czy warto brać się za jego powiększanie za pomocą pompki do tego przeznaczonej…

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

TURBOSSANIE
Na niedawne urodziny dostałem od swojej narzeczonej wypasioną pompkę do powiększania penisa. Wciąż jednak boję się użyć tego sprzętu. Błagam — uspokój mnie i przekonaj, że warto. Chce żeby mój penis był większy!
RH
Niestety, nie zrobię tego. Ba! Zacznę namawiać do wyrzucenia tego urządzenia. Po prostu stosowanie pompek próżniowych, działających na zasadzie zasysania krwi do ciał jamistych prącia, może doprowadzić do bardzo poważnych problemów zdrowotnych! Pokochaj swój rozmiar penisa, bo lepszy rydz niż nic!

NA SALONACH
Do mojego bloku wprowadziło się takie nowe małżeństwo. Ci sympatyczni ludzie zaprosili mnie i mojego męża na ostrą seks bibkę – jak zaznaczyli, mają być bardzo ostre zabawy sadomasochistyczne, pissingi itp. Ponieważ nie mam praktyki w tego rodzaju zabawach, chciałabym cię podpytać, czy idąc w gości na takie spotkanie, powinniśmy z małżonkiem zdjąć buty w przedpokoju, czy w nich pozostać? Nie chciałabym wyjść na prowincjuszkę...
Mira
Na takie spotkanie zdecydowanie sugeruję założenie wysokich kaloszy i pozostanie w nich aż do powrotu do domu.

NIMFOMANIA
Proszę mi uprzejmie powiedzieć, jak rozpoznać nimfomankę?
tracktor z internetu
Jeżeli kiedyś znienacka poczujesz w swoim kroku kobiecą rękę, to prawdopodobnie jej właścicielka jest nimfomanką. Ale jeśli poczujesz najpierw rękę, a potem ból, to znaczy, że twój sierżant z wojska jest w pobliżu. Wtedy — zapomnij o nimfomankach i uciekaj!


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 16.04.2012